پیشنهادات
 
  آمار سایت
مهمان : 3
امروز : 106
ديروز : 181
ماه : 6494
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

ضرورت بازگشایی فاز سه خط یک قطار شهری

انتقاد معاون استاندار از تصمیم شورای شهر مبنی بر حذف ردیف اعتباری خط سه مترو/ دولت ردیف تعریف کرد ، شورای شهر حذف کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از تصمیم اعضای شورای اسلامی شهر تبریز مبنی بر حذف ردیف بودجه خط سه قطار شهری تبریز گفت: طی سال گذشته با تلاش هایی که صورت گرفت ردیف بودجه مشخصی برای خط سه مترو تبریز از طریق دولت اخذ شد اما متاسفانه با تصمیم شورای شهر تبریز شاهد حذف این موضوع در بودجه سالجاری شهری بودیم.
يکشنبه 13 تير 1400

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز وحومه خبر داد:

بارگیری نخستین رام قطار ساخت داخل به سمت تبریز

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه از بارگیری نخستین رام قطار ساخت داخل از ابهر به سمت تبریز خبر داد.
سه شنبه 8 تير 1400

مناقصه عمومی

انجام مطالعات تعیین حریم تاثیر پذیری تونل ها و ایستگاه های خطوط 1 و 2 قطار شهری تبریز

سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد انجام خدمات مهندسی با موضوع « انجام مطالعات تعیین حریم تاثیر پذیری تونل ها و ایستگاه های خطوط 1 و 2 قطار شهری تبریز » به شماره فراخوان 2000093772000003 را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت را به شركت مهندسين مشاور واجد شرايط و صلاحيت دار واگذار نمايد.
يکشنبه 23 خرداد 1400

حضور همکاران سازمان قطار شهری تبریز

مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی ( ره )

به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری تبریز،جمعی از کارکنان سازمان قطار شهری تبریز و بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید خلیل فاتح در ویژه برنامه سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام خونین 15 خرداد که در وادی رحمت تبریز به میزبانی سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز برگزار گردیده بود،شرکت نمودند.
پنجشنبه 13 خرداد 1400

پیام تسلیت

درگذشت همکار عزیزمان جناب آقای مهندس مقصود اشرف پور

به گزارش روابط عمومی سازمان، مصطفی مولوی فرد، مدیرعامل سازمان قطارشهری تبریز، در پی درگذشت همکار عزیز و گرامی‌مان مرحوم مغفور جناب آقای مهندس مقصود اشرف‌پور، پیام تسلیت صادر کرد.
يکشنبه 2 خرداد 1400

همزمان با روز جهانی ارتباطات صورت گرفت،

تجلیل مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز از مجموعه روابط عمومی سازمان

همزمان با 27 ارديبهشت روز جهانی ارتباطات با حضور مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه، از مجموعه روابط عمومی سازمان تجلیل شد.
دوشنبه 27 ارديبهشت 1400

آگهی مزایده عمومی

واگذاری اجاره سه ساله فضاهای تبلیغاتی پیرامون ایستگاه های دانشگاه و میدان کهن (پروژه میارمیار) خط یک قطار شهری تبریز به همراه اجرای محل نصب فضاهای تبلیغاتی

سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد تا محل نصب فضاهای تبلیغاتی پیرامون ایستگاههای دانشگاه و میدان کهن (پروژه میارمیار) قطار شهری تبریز را از طریق مزایده، به مدت سه سال با شرایط و جزئیات مندرج در اسناد مزایده، با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (setadiran.ir) به شماره ۵۰۰۰۰۹۳۷۷۲۰۰۰۰۰۱ بصورت الکترونیکی بصورت اجاره وگذار نماید.
يکشنبه 26 ارديبهشت 1400

آگهی مزایده عمومی فروش املاک

فروش و واگذاری 3 قطعه زمین مسکونی ، 8 واحد خدماتی و سرقفلی 11 باب مغازه در سطح شهر تبریز

سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد بعضی از املاک تحت اختیار خود را از طریق مزایده عمومی و با جزئیات مندرج در اسناد مزایده، با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (setadiran.ir) به صورت الکترونیک به فروش برساند.عنوان و مشخصات املاک موضوع مزایده : فروش و واگذاری 3 قطعه زمین مسکونی ، 8 واحد خدماتی و سرقفلی 11 باب مغازه در سطح شهر تبریز
سه شنبه 7 ارديبهشت 1400

فیلم

بازدید هیئت مدیره قطار شهری تبریز

گزارش فیلم از مصاحبه معاون عمرانی استاندار و رییس هیئت مدیره سازمان قطار شهری تبریز و شهردار کلانشهر تبریز از روند اجرایی خط 2
سه شنبه 24 فروردين 1400

گزارش تصویری

بازدید از خط دو مترو تبریز

بازدید هیئت مدیره سازمان قطارشهری تبریز از روند اجرایی پروژه خط دو قطار شهری تبریز
سه شنبه 24 فروردين 1400