پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 333
ديروز : 477
ماه : 26418
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار :

دیدار مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با خانواده شهید حسن سلطانی

دیدار مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با خانواده شهید حسن سلطانی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری و مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریزبه همراه جمعی از معاونان،مدیران و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید خلیل فاتح این سازمان با خانواده معظم شهید حسن سلطانی دیدار و گفت و گو کرد.
پنجشنبه 11 اسفند 1401

گزارش تصویری :

فضاسازی و آذین‌بندی متروی تبریز به مناسبت نیمه شعبان و گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

فضاسازی و آذین‌بندی متروی تبریز به مناسبت نیمه شعبان و گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت یگانه منجی جهان بشریت حضرت مهدی موعود(عج) و گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)  با فضاسازی و آذین بندی متروی تبریز، این مجموعه به استقبال این هفته می‌رود.
سه شنبه 9 اسفند 1401

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز خبر داد:

افزایش ۴۰ درصدی بودجه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز در سال آینده

افزایش ۴۰ درصدی بودجه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز در سال آینده مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از تحقق ۹۰ درصدی بودجه این سازمان طی سال جاری خبر داد و گفت: بودجه سازمان حمل و نقل ریلی شهری امسال ۲۶۳۶ میلیارد تومان بود که ۲۱۸۶ میلیارد آن محقق شده است.
سه شنبه 9 اسفند 1401

شهردار هوشیار خبر داد :

تدوین برنامه چهار ساله شهرداری تبریز برای راه‌اندازی خط ۲ متروی تبریز

تدوین برنامه چهار ساله شهرداری تبریز برای راه‌اندازی خط ۲ متروی تبریز شهردار تبریز برنامه مدیریت شهری در ارتباط با خط ۲ مترو را تکمیل و حرکت قطار در این خط در یک بازه زمانی چهار ساله اعلام کرد.
سه شنبه 9 اسفند 1401

ایستگاه قونقا ( شماره 13 خط یک ) همزمان با نیمه شعبان افتتاح می‌شود؛

موافقت وزارت کشور با تخصیص فاینانس برای مترو تبریز

موافقت وزارت کشور با تخصیص فاینانس برای مترو تبریز شهردار تبریز از افتتاح ایستگاه قونقاباشی قطار شهری تا ۱۰ روز آینده و همزمان با نیمه شعبان خبر داد.
سه شنبه 9 اسفند 1401

اطلاعیه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز:

اطلاعیه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز: عدم مسافرگیری ایستگاه شهید بهشتی ( شماره 10 ) خط یک متروی تبریز در روز شنبه ششم اسفندماه
شنبه 6 اسفند 1401

به مناسبت ایام الله دهه فجر:

برگزاری مسابقات فوتسال و تنیس روی میز بین همکاران متروی تبریز

برگزاری مسابقات فوتسال و تنیس روی میز بین همکاران متروی تبریز به گزارش امور ارتباطات سازمان، یک دوره مسابقات ورزشی در رشته‌های فوتسال و تنیس روی‌میز به مناسبت گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر بین کارکنان سازمان حمل و نقل ریلی برگزار شد.
دوشنبه 1 اسفند 1401

مدیرعامل سازمان حمل ونقل ریلی در جریان بازدید از ایستگاه 8 خط دو:

مسیرگشایی معبر جنوبی ایستگاه از میدان شهدا تا دانشسرا تا 15 اسفند سال جاری

مسیرگشایی معبر جنوبی ایستگاه از میدان شهدا تا دانشسرا تا 15 اسفند سال جاری به گزارش امور ارتباطات سازمان، یعقوب وحیدکیا در جریان جلسه کارگاهی و بازدید از پروژة ایستگاه 8 خط دو متروی تبریز از بازگشایی معبر ایجاد شده در عملیات اجرایی ایستگاه 8 خط دو از میدان شهدا تا میدان دانشسرا تا 15 اسفند سال جاری خبر داد.
جمعه 28 بهمن 1401

آگهی مزایده

اجاره مغازه ها و فضاهای تجاری و خدماتی واقع در ایستگاههای 1 تا 6 ، 9 و 12 خط یک قطار شهری تبریز

اجاره مغازه ها و فضاهای تجاری و خدماتی واقع در ایستگاههای 1 تا 6 ، 9 و 12 خط یک قطار شهری تبریز سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز در نظر دارد تعدادی از مغازه ها و فضاهای تجاری و خدماتی تحت اختیار خود در ایستگاههای خط یک قطار شهری تبریز را از طریق مزایده عمومی و با جزئیات مندرج در اسناد مزایده، در بستر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بصورت الکترونیکی به اجاره واگذار نماید.
سه شنبه 25 بهمن 1401

معاونت حمل‌ونقل‌و ترافیک

شهرداری تبریز پیشرو در نوسازی تاکسیرانی / پیگیری‌های شبانه‌روزی از ایستگاه قونقای خط یک

 شهرداری تبریز پیشرو در نوسازی تاکسیرانی / پیگیری‌های شبانه‌روزی از ایستگاه قونقای خط یک به گزارش امور ارتباطات، یعقوب وحیدکیا در جریان جمعه کاری و بازدید از پروژه‌های حوزه حمل‌ونقل‌و ترافیک از نوسازی تاکسیرانی و ورود هزار دستگاه خودروی جدید به بدنه تاکسیرانی کلانشهر تبریز تا عید نوروز خبر داد.
شنبه 22 بهمن 1401