پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 333
ديروز : 477
ماه : 26418
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرصت های سرمایه گذاری در سازمان قطار شهری تبریز

فرصت های سرمایه گذاری در سازمان قطار شهری تبریز شهر تبریز یکی از کلانشهرهای ایران با جمعیت ساکن بالغ بر 1/7میلیون نفر در سال 1393 و یکی از قطبهای صنعتی کشور میباشد که به 138 ناحیه ترافیکی تقسیم شده است. در چند دهه اخیر مشکلات حمل و نقل در این شهر به صورت یک معضل بزرگ رخ نموده ، بصورتی که در آمارهای منتشره داخلی همواره این شهر جزء یکی از شهرهای آلوده و پرترافیک ایران می‌باشد.
يکشنبه 6 مهر 1393

مراسم بزرگداشت شهادت حضرت محمد تقی(ع) و هفته دفاع مقدس در سازمان

مراسم بزرگداشت شهادت حضرت محمد تقی(ع) و هفته دفاع مقدس در سازمان به گزارش واحد فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی سازمان، مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سازمان برگزار گردید.
جمعه 4 مهر 1393

بازدید عموم شهروندان از فاز اول خط یک مترو تبریز در هفته نکوداشت تبریز

بازدید عموم شهروندان از فاز اول خط یک مترو تبریز در هفته نکوداشت تبریز به گزارش واحد فرهنگی و اجتماعی سازمان همزمان با هفته نکوداشت تبریز، شهروندان گرامی از فاز اول خط یک مترو تبریزاز مسیر ائل گولی تا ایستگاه استاد شهریار بازدید بعمل آوردند
پنجشنبه 27 شهريور 1393

دعوت به بازدید از مترو از عموم شهروندان در هفته نکوداشت تبریز

دعوت به بازدید از مترو از عموم شهروندان در هفته نکوداشت تبریز دعوت به بازدید از مترو از عموم شهروندان در هفته نکوداشت تبریز
دوشنبه 24 شهريور 1393

سازمان قطار شهری تبریز در نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های شهرداری تبریز

سازمان قطار شهری تبریز در نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های شهرداری تبریز به گزارش واحد فرهنگی،اجتماعی و روابط عمومی سازمان در هفته نکوداشت تبریز و نمایشگاه دستاوردهای شهرداری تبریز،سازمان قطار شهری تبریز، به معرفی پروژه، پیشرفت های فیزیکی و سایر موارد را به شهروندان گرامی به معرض نمایش گذاشتند
شنبه 22 شهريور 1393

حضور معاون امور عمرانی استاندار و قائم مقام شهردار در غرفه سازمان قطار شهری تبریز

حضور معاون امور عمرانی استاندار و قائم مقام شهردار در غرفه سازمان قطار شهری تبریز به گزارش واحد فرهنگی،اجتماعی و روابط عمومی سازمان در هفته نکوداشت تبریز و نمایشگاه دستاوردهای شهرداری تبریز، مهندس پورمهدی و مهندس آبدار از غرفه سازمان قطار شهری بازدید نمودند.
شنبه 22 شهريور 1393

اتمام حفاری تونل جنبوب قطعه L6 ( اتصال ایستگاه 6 به 7)

اتمام حفاری تونل جنبوب قطعه L6 ( اتصال ایستگاه 6 به 7) به گزارش واحد فرهنگی و روابط عمومی اتصال تونل برگشت ما بین ایستگاه استاد شهریار(6) و ایستگاه فلکه دانشگاه(7) و اتمام حفاری آن با حضور مدیر عامل و مسئولان سازمان انجام گرفت.
چهارشنبه 19 شهريور 1393

بازدید دکتر محسن رضایی و هیئت همراه از مترو تبریز

بازدید دکتر محسن رضایی و هیئت همراه از مترو تبریز به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر رضایی به همراه هیئت همراه از مترو تبریز و روند راه اندازی اولین سری واگنهای مترو تبریز بازدید بعمل آوردند.
شنبه 15 شهريور 1393

مصاحبه مدیر عامل سازمان با خبرگزاری نصر نیوز

مصاحبه مدیر عامل سازمان با خبرگزاری نصر نیوز "محمد صادق پشمینه آذر" مدیر عامل جدید سازمان قطار شهری تبریز که سابقه مدیریتی دیرینه در آذربایجان شرقی دارد در حالی سکانداری تکمیل پروژه متروی تبریز را بر عهده گرفته است که زیاد اهل رسانه و مصاحبه نیست. به قول خودش دوست دارد کار کند و شیرینی نتیجه آن را مردم بچشند.
پنجشنبه 13 شهريور 1393

مراسم بزرگداشت هفته دولت با سخنرانی فرماندار کلانشهر تبریز و بازدید از فاز اول

مراسم بزرگداشت هفته دولت با سخنرانی فرماندار کلانشهر تبریز و بازدید از فاز اول به گزارش واحدفرهنگی،اجتماعی و روابط عمومی، امروز مراسم بزرگداشت هفته دولت با سخنرانی فرماندار کلانشهر تبریز دکتر شهرتی فر و انتخاب کارمند نمونه در سازمان برگزار شد.
پنجشنبه 6 شهريور 1393