پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 516
ديروز : 875
ماه : 37584
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آگهی تجدید فراخوان عملیات اجرایی باقیمانده ایستگاه میدان ساعت (شماره 11) خط یک قطار شهری تبریز

آگهی تجدید فراخوان عملیات اجرایی باقیمانده ایستگاه میدان ساعت (شماره 11) خط یک قطار شهری تبریز آگهی تجدید فراخوان عملیات اجرایی باقیمانده ایستگاه میدان ساعت (شماره 11) خط یک قطار شهری تبریز
دوشنبه 4 تير 1397

آگهی تجدید فراخوان عملیات اجرایی باقیمانده ایستگاه میدان ساعت (شماره 11) خط یک قطار شهری تبریز

آگهی تجدید فراخوان عملیات اجرایی باقیمانده ایستگاه میدان ساعت (شماره 11) خط یک قطار شهری تبریز  آگهی تجدید فراخوان عملیات اجرایی باقیمانده ایستگاه میدان ساعت (شماره 11) خط یک قطار شهری تبریز
دوشنبه 4 تير 1397

بازدید مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز از پروژه قطار شهری

بازدید مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز از پروژه قطار شهری به گزارش واحد فرهنگی و روابط عمومی، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز به همراه استادان و کادر اجرایی آن مجموعه از پروژه قطار شهری تبریز بازدید کردند. فاز اول و دوم خط یک ، کارخانه سگمنت سازی، ایستگاه سوم خط دو و همچنین دستگاه حفار (TBM)، مکان هایی بود که از آن ها بازدید به عمل آمد.
چهارشنبه 30 خرداد 1397

گزارشی جامع از روند مونتاژ دستگاه دوم حفاری (TBM) و مشخصات تونل عمیق خط دو قطار شهری تبریز

گزارشی جامع از روند مونتاژ دستگاه دوم حفاری (TBM) و مشخصات تونل عمیق خط دو قطار شهری تبریز گزارشی جامع از روند مونتاژ دستگاه دوم حفاری (TBM) و مشخصات تونل عمیق خط دو قطار شهری تبریز
سه شنبه 29 خرداد 1397

شورا دریافت 420 میلیون دلار فاینانس پروژه خط دو قطار شهری تبریز را تصویب کرد

شورا دریافت 420 میلیون دلار فاینانس پروژه خط دو قطار شهری تبریز را تصویب کرد سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز از موافقت اعضا، برای اخذ وام420 میلیون دلاری خط دو قطار شهری با عاملی بانک رفاه کارگران خبر داد و گفت: مقرر شده تسهیلات فاینانس توسعه خطوط ریلی شهر تبریز به پروژه خط دو جذب و تخصیص شود.
سه شنبه 22 خرداد 1397

استاندار آذربایجان شرقی: پیگیری تخصیص سهم دولت برای تسریع در پروژه قطار شهری تبریز

استاندار آذربایجان شرقی: پیگیری تخصیص سهم دولت برای تسریع در پروژه قطار شهری تبریز مجید خدابخش شامگاه شنبه در نشستی با حضور مسئولان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران مرتبط استانی در خصوص آخرین وضعیت قطار شهری و بررسی موانع دریافت فایناس خط دوم متروی تبریز اظهار کرد: در این نشست در خصوص سه پروژه کلان شهری اعم از پیگیری خط دوم متروی تبریز، آبرسانی آب شرب و تصفیه خانه فاضلاب شهری تصمیمات مهمی اتخاذ شد.
يکشنبه 13 خرداد 1397

شهردار کلانشهر تبریز: هدف از فاینانس خط دو، اتمام این خط و بهره برداری از آن است

شهردار کلانشهر تبریز: هدف از فاینانس خط دو، اتمام این خط و بهره برداری از آن است شهین باهر در نشست بررسی مشکلات و موانع قطار شهری تبریز عنوان کرد: هدف از فاینانس خط دو، اتمام این خط و بهره برداری از آن است. اگر قرار باشد برای خط دو، فاینانس برداریم این مهم باید به صورت کامل انجام شود چرا که با تخصیص 50 درصد، باز این پروژه ناقص خواهد ماند.
يکشنبه 13 خرداد 1397

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی: مشکلات متروی تبریز هفته آینده در تهران پیگیری می شود

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی: مشکلات متروی تبریز هفته آینده در تهران پیگیری می شود نائب رئیس اول مجلس شورای شهر گفت: موانع دریافت فاینانس خط دوم متروی شهر تبریز هفته آینده در تهران بررسی می شود.
يکشنبه 13 خرداد 1397

گزارش مدیر عامل سازمان از آخرین وضعیت پروژه و موانع قطار شهری تبریز

گزارش مدیر عامل سازمان از آخرین وضعیت پروژه و موانع قطار شهری تبریز مدیر عامل سازمان: موانع پروژه قطار شهری؛ پیگیری فرآیند اخذ تسهیلات فاینانس خط دوم، عدم پیش بینی اعتبارات کافی و عدم تخصیص به موقع و کامل اعتبارات پیش بینی شده، آزادسازی اراضی توسط شهرداری و انتقال شبکه های برقی و ... از جمله این موانع هستند.
يکشنبه 13 خرداد 1397

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز: بیش از 2300میلیارد تومان برای مترو تبریز هزینه کرده ایم.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز: بیش از 2300میلیارد تومان برای مترو تبریز هزینه کرده ایم. دکتر شکور اکبرنژاد، رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز: تشخیص نیازهای آینده شهرها، جوامع و ضمن این که امروزه برای مردم کاری انجام می دهیم، لحاظ نمودن نیازها و منافعی است که نسل آینده دارد. سلامتی روحی، جسمی مردم، محیط زیست، آب وفاضلاب، غنای خاک و مسائل متعددی وجود دارد که از همه مهم تر توجه ویژه به مسیر ریلی یعنی قطار شهری است. بیش از 2300 میلیارد تومان پول دولت و ملت زیرخاک مانده و استفاده مطلوبی نیز از آن نکرده ایم. طبیعی است که با وحدت و همدلی و با مدیریت یکپارچه شهری، ارگان ها و مراجع مختلف اعم از استانداری، شهرداری، دولتمردان، نمایندگان مجلس، باید مترو تبریز را به سامان مطلوب برسانیم وبا بهره برداری سریع آن را در اختیار مردم قرار دهیم.
يکشنبه 13 خرداد 1397