پیشنهادات
 
  آمار سایت
مهمان : 2
امروز : 108
ديروز : 181
ماه : 6496
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

تیزر نمایشگاه (رینوتکس2021)

مصاحبه مدیر عامل سازمان و دبیر اجرایی زون تخصصی حمل و نقل در نمایشگاه رینوتکس2021

سازمان قطار شهری تبریز و حومه با قبول مسئولیت زون تخصصی حمل و نقل نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس2021) حضور پررنگی را در این نمایشگاه دارد.
دوشنبه 24 آبان 1400

گزارش تصویری (رینوتکس2021)

بازدید مدیران ارشد از غرفه سازمان قطار شهری در نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس ۲۰۲۱)

همزمان با برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری رفع و شیدی مهندس عباس رنجبر شهرداری کلانشهر تبریز ، دکتر مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، سردار اصغر عباسقلی زاده فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی ، مهندس عادل غلامی سرپرست امور شعب استان آذربایجان شرقی ، دکتر فریدون بابایی اقدم و مهندس احد صادقی از اعضای محترم شورای اسلامی کلانشهر تبریز و دیگر مدیران ارشد استانی از غرفه سازمان قطار شهری به عنوان متولی زون حمل و نقل در نمایشگاه رینوتکس ۲۰۲۱ حضور یافتند.
شنبه 22 آبان 1400

شهردار تبریز:

حمایت از فناوران و شرکت های دانش بنیان در دستور کار شهرداری تبریز

شهردارتبریز در بازدید از نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس2021) بر ضرورت حمایت از فناوران و شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: رفع مشکلات حوزه شهری نیازمند حمایت از فناوران و افراد دارای ایده و رهکارهای نو است.
شنبه 22 آبان 1400

پزشکیان:

صدای فناوران از سوی سیاستگذاران و قانونگذاران شنیده شود

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در بازدید از نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس2021) بر ضرورت ارتباط بیش از پیش فناوران ، سیاست گذاران و قانونگذاران تاکید کرد و گفت: باید صدای فناوران از سوی سیاستگذاران و قانونگذاران شنیده شود.
شنبه 22 آبان 1400

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان قطار شهری تبریز و جهاد دانشگاهی

تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان قطار شهری تبریز و حومه و جهاد دانشگاهی علم و صنعت و سازمان جهاد دانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی به امضا رسید.

با توجه به توسعه همکاری سازمان قطار شهری تبریز و حومه با مراکز علمی و پژوهشی در حوزه ساخت و دستیابی به دانش فنی تجهیزات و ادوات مرتبط با این صنعت در بخش‌های تجهیزاتی و همچنین به منظور بومی‌سازی و بهینه‌سازی فناوری‌های مرتبط این تفاهم‌نامه امضا شد.
پنجشنبه 20 آبان 1400

گزارش تصویری

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان قطار شهری تبریز و جهاد دانشگاهی

با توجه به توسعه همکاری سازمان قطار شهری تبریز و حومه با مراکز علمی و پژوهشی در حوزه ساخت و دستیابی به دانش فنی تجهیزات و ادوات مرتبط با این صنعت در بخش های تجهیزاتی و همچنین به منظور بومی سازی و بهینه سازی فناوری های مرتبط تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان قطار شهری تبریز و حومه و جهاد دانشگاهی علم و صنعت و سازمان جهاد دانشگاهی خواجه نصیر به امضا رسید.
پنجشنبه 20 آبان 1400

دبیر زون تخصصی حمل و نقل نهمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی(رینوتکس2021):

حضور 15 شرکت فناور در زون تخصصی حمل و نقل نمایشگاه رینوتکس2021

دبیر زون تخصصی حمل و نقل نهمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی(رینوتکس2021) با اشاره به مسئولیت سازمان قطار شهری و ریاست زون تخصصی حمل و نقل رینوتکس2021 اظهار کرد: 15 شرکت فناور توانمندی های فناورانه خود را در این زون تخصصی ارائه کرده اند.
سه شنبه 18 آبان 1400

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه :

حمایت سازمان قطار شهری از برگزاری نهمین نمایشگاه رینوتکس/ سازمان قطار شهری حامی فناوران حوزه حمل و نقل ریلی

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه با اشاره به حمایت این سازمان از برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی ( رینوتکس2021) اظهار کرد: سازمان قطار شهری حضور فعال و پررنگی را در این نمایشگاه دارد.
سه شنبه 18 آبان 1400

گزارش تصویری از برگزاری نمایشگاه رینوتکس2021

حضور فعال سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نمایشگاه رینوتکس2021

سازمان قطار شهری تبریز و حومه با قبول مسئولیت زون تخصصی حمل و نقل نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس2021) حضور پررنگی را در این نمایشگاه دارد.
سه شنبه 18 آبان 1400

گزارش تصویری از فعالیت های فرهنگی همکاران سازمان قطار شهری تبریز

برگزاری برنامه کوهپیمایی، مسابقه کتابخوانی و تجمع سیزده آبان همکاران سازمان قطار شهری تبریز

به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همکاران و بسیجیان سازمان قطار شهری تبریز و حومه در همایش کوه پیمایی که در تاریخ 13 آبان 1400درکوه عون ابن علی (ع) تبریز برگزار شد شرکت نمودند
شنبه 15 آبان 1400