پیشنهادات
 
  آمار سایت
مهمان : 1
امروز : 295
ديروز : 204
ماه : 7419
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

آگهی مناقصه عمومی تامین کنندگان

خرید، حمل، نصب، تست و راه اندازی 38 دستگاه پله برقی از پله های برقی فازهای دوم و سوم خط یک قطار ‏شهری تبریز

سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد خرید، حمل، نصب، تست و راه اندازی 38 دستگاه پله برقی از پله های برقی فازهای دوم و سوم خط یک قطار ‏شهری تبریز را از ‏طریق مناقصه دو مرحله ای و پس از ارزيابي كيفي به شرکت واجد شرایط و صلاحیت دار واگذار ‏نماید.
شنبه 13 ارديبهشت 1399

برگزاری جلسه مدیران عامل اتحادیه قطارهای شهری کشور به صورت ویدئو کنفرانس

جلسه مدیران عامل اتحادیه قطار های شهری کشور به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

مهندس مصطفی مولوی، مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه نیز از طریق ویدیو کنفرانس ضمن حضور در این جلسه به تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته در مجموعه قطار شهری تبریز پرداخت.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399

آگهی مناقصه عمومی

انجام خدمات مهندسی مشاور کارفرما برای پروژه طرح و ساخت سیستم تهویه فاز دوم و سوم خط یک قطار شهری تبریز

سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد انجام خدمات مهندسی مشاور کارفرما برای پروژه طرح و ساخت سیستم تهویه فاز دوم و سوم خط یک قطار شهری تبریز را به شرکت مهندسین مشاور واجد شرایط و صلاحیت دار واگذار نماید.
دوشنبه 8 ارديبهشت 1399

آگهی تجدید مناقصه عمومی تأمین کنندگان

خرید، بسته بندی، بارگیری، حمل، باراندازی و نصب یک دستگاه ترانسفورمر 20/132 کیلوولت و ترانسفورمر کمپکت مورد نیاز خط یک قطار شهری تبریز و حومه

سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد خرید، بسته بندی، بارگیری، حمل، باراندازی و نصب یک دستگاه ترانسفورمر 20/132 کیلوولت و ترانسفورمر کمپکت مورد نیاز خط یک قطار شهری تبریز و حومه را به شرکت واجد شرایط واگذار نماید.
دوشنبه 1 ارديبهشت 1399

آگهی تجدید مناقصه عمومی تأمین کنندگان

تامین، بسته بندی، بارگیری، حمل، باراندازی و تحویل کابل های مورد نیاز شبکه برق بالاسری خط یک قطار شهری تبریز و حومه

سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد تامین، بسته بندی، بارگیری، حمل، باراندازی و تحویل کابل های مورد نیاز شبکه برق بالاسری خط یک قطار شهری تبریز و حومه را به شرکت واجد شرایط واگذار نماید.
دوشنبه 1 ارديبهشت 1399

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه :

کارگاه های قطار شهری با رعایت پروتکل های بهداشتی فعال است

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه از فعال بودن کارگاه های این مجموعه با رعایت پروتکل های ابلاغی بهداشتی خبر داد.
دوشنبه 1 ارديبهشت 1399

به زودی....

عرضه اوراق مشارکت شهرداری تبریز برای پروژه خط دو قطار شهری تبریز

به زودی در کلیه شعب بانک شهر، اوراق مشارکت شهرداری تبریز برای پروژه خط دو، با سود 18% علی الحساب، چهار ساله، معاف از مالیات با پرداخت سود هر سه ماه یکبار عرضه می‌شود.
يکشنبه 25 اسفند 1398

آگهی مناقصه عمومی

انجام خدمات عمومی (تنظيفات ، تشریفات و پذیرایی، نامه رسانی ، مراقبت و نگهداری فضای سبز و تعميرات و نگهداری تاسيسات مکانيکی ، الکتریکی و شبکه مخابراتی ساختمان مرکزی و محوطه)سازمان قطار شهری تبریز و حومه

سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد اجرای عمليات انجام خدمات عمومی (تنظيفات ، تشریفات و پذیرایی، نامه رسانی ، مراقبت و نگهداری فضای سبز و تعميرات و نگهداری تاسيسات مکانيکی ، الکتریکی و شبکه مخابراتی ساختمان مرکزی و محوطه)سازمان قطار شهری تبریز و حومه را از طریق مناقصه به شرکت واجد شرایط و صلاحيت دار واگذار نماید.
پنجشنبه 22 اسفند 1398

فیلم اقدامات پیشگیرانه سازمان از شیوع ویروس کرونا

مصاحبه معاون مالی،پشتیبانی و توسعه منابع انسانی سازمان

معاون مالی،پشتیبانی و توسعه منابع انسانی :اقدامات پیشگیرانه سازمان در مقابله با شیوع ویروس کرونا به نحو مطلوب انجام میشود.از اهم اقدامات سازمان میتوان به توزیع محلول و ژل ضدعفونی کننده در بین همکاران و کنترل تردد افراد درون سازمانی و برون سازمانی با دستگاه تب سنج و ضد عفونی کردن مستمر طبقات و محوطه داخلی و خارجی سازمان اشاره کرد.
پنجشنبه 22 اسفند 1398

فیلم و سخنرانی رئیس دفتر ریاست جمهوری

سخنرانی رئیس دفتر ریاست جمهوری در آیین افتتاح فاز سه خط یک مترو

محمود واعظی در آیین افتتاح فاز سوم خط اول قطار شهری تبریز اظهار کرد: همبستگی خوبی بین مسئولان این استان وجود دارد و پروژه های مهمی در آذربایجان شرقی در حال اجرا است و ۶ هزار میلیارد تومان برای افتتاح پروژه‌های دهه فجر این استان هزینه شده است.
پنجشنبه 1 اسفند 1398