پیشنهادات
 
  آمار سایت
مهمان : 4
امروز : 40
ديروز : 164
ماه : 6005
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

با دستور رئیس جمهور؛

بهره‌برداری از 4 ایستگاه خط یک قطار شهری تبریز آغاز شد

4 ایستگاه خط یک قطار شهری تبریز همزمان با افتتاح 99 پروژه ملی وزارت کشور در حوزه عمران و مدیریت شهری، با دستور رئیس جمهور مورد بهره برداری قرار گرفت.
پنجشنبه 27 آذر 1399

استاندار آذربایجان شرقی:

وعده "هر سه ماه، یک ایستگاه" برای متروی تبریز محقق شد

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تکمیل 4 ایستگاه متروی تبریز در یک سال گذشته، ابراز امیدواری کرد با حمایت‌های دولت و اهتمام جدی مدیریت شهری تبریز، ایستگاه‌های باقی‌مانده خط یک مترو تا پایان دولت دوازدهم تکمیل و به بهره‌برداری برسد.
پنجشنبه 27 آذر 1399

با دستور رئیس جمهور؛

بهره‌برداری از 4 ایستگاه خط یک قطار شهری تبریز آغاز شد

بهره‌برداری از 4 ایستگاه خط یک قطار شهری تبریز همزمان با افتتاح 99 پروژه ملی وزارت کشور در حوزه عمران و مدیریت شهری، با دستور رئیس جمهور آغاز شد.
پنجشنبه 27 آذر 1399

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز به ابهامات افتتاح چهار ایستگاه مترو تبریز پاسخ داد

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه ضمن حضور در برنامه تلویزیونی شهریمیز شبکه سهند به سوالات چالشی این برنامه در خصوص چرایی افتتاح چهار ایستگاه عبوری خط یک مترو تبریز پاسخ داد.

مهندس مصطفی مولوی در این گفت وگو با اشاره به سوالات مطرح شده در خصوص اینکه چرا سال گذشته یکبار رییس دفتر رییس جمهورفاز 3 خط یک مترو تبریز را افتتاح کرده و امسال نیز دوباره ایستگاه ها افتتاح می شود گفت: پروژه مترو یک پروژه خطی و طولی است و هر کیلومتر آن بالغ بر 700 میلیارد تومان هزینه در پی دارد، یک نگاه این است که ما منتظر شویم کل خط به طورکامل به اتمام برسد و افتتاح را یکجا انجام دهیم که این خیلی ایده آل است اما با شرایط موجود امکان پذیر نیست و شاهد هستیم که 18 سال این پروژه ادامه دار بوده است.
چهارشنبه 26 آذر 1399

گزارش تصویری از ایستگاه های در حال افتتاح خط یک مترو تبریز

چهار ایستگاه قطار شهری تبریز آماده بهره برداری

در ادامه تکمیل خط یک ، چهار ایستگاه جدید متروی تبریز ( سالار ملی، میدان امام حسین ، شهید باکری ،نور ) بزودی با حضور مجازی رئیس جمهور افتتاح می شود .
سه شنبه 25 آذر 1399

فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه عمومی دو مرحله ای

خرید، نصب، تست، راه اندازی و آموزش طرح توسعه سیستم دوربین مدار بسته خط یک قطار شهری تبریز به همراه بستر ارتباطی (backbone) مربوطه

سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد فراخوان ارزیابی کیفی جهت برگزاری مناقصه عمومی « خرید، نصب، تست، راه اندازی و آموزش طرح توسعه سیستم دوربین مدار بسته خط یک قطار شهری تبریز به همراه بستر ارتباطی (backbone) مربوطه » به شماره فراخوان ۲۰۹۹۰۹۳۷۷۲۰۰۰۰۰۲ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید.
سه شنبه 25 آذر 1399

در بازدید شهردار و اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از خط یک متروی تبریز مطرح شد؛

چهار ایستگاه عبوری خط یک مترو تبریز در آستانه افتتاح

اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به همراه شهردار و مدیر عامل سازمان قطار شهری آخرین وضعیت ایستگاه های عبوری خط یک قطار شهری تبریز را طی جلسه و بازدیدی مورد بررسی قرار دادند.
يکشنبه 16 آذر 1399

گزارش تصویری از بازدید شهردار کلانشهر تبریز و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از خط یک مترو

بازدید اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و شهردار کلانشهر تبریز از خط یک مترو تبریز

اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به همراه شهردار و مدیرعامل سازمان قطار شهری امروز پس از برگزاری جلسه ای از ایستگاه های(9میدان قطب) (16 میدان امام حسین ع) (17 شهید باکری) (18 نور) بازدید کردند.
شنبه 15 آذر 1399

فراخوان ارزیابی کیفی

خرید، حمل، نصب، تست و راه اندازی 72 دستگاه پله برقی از پله های برقی فازهای دوم و سوم خط یک قطار ‏شهری تبریز

سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد خرید، حمل، نصب، تست و راه اندازی 72 دستگاه پله برقی از پله های برقی فازهای دوم و سوم خط یک قطار ‏شهری تبریز را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید.
چهارشنبه 5 آذر 1399

گزارش تصویری از حضور مدیران استانی و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در سازمان قطار شهری تبریز

انعقاد تفاهم نامه توسعه خط یک مترو تبریز در قالب تراموا

با حضور مدیران استانی و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) تفاهم نامه توسعه خط یک مترو تبریز در قالب تراموا منعقد شد.
دوشنبه 26 آبان 1399