پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 530
ماه : 39554
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از تحقق وعده خبر داد:

 اتمام حفاری فاز اول خط ۲ متروی تبریز به طول ۱۰ کیلومتر  ( از قراملک تا میدان دانشسرا)

 اتمام حفاری فاز اول خط ۲ متروی تبریز به طول ۱۰ کیلومتر  ( از قراملک تا میدان دانشسرا) یعقوب وحیدکیا از تحقق وعده اتمام حفاری فاز اول خط ۲ به طول ۱۰ کیلومتر از میدان قراملک تا میدان دانشسرا خبر داد.
پنجشنبه 12 بهمن 1402

گزارش تصویری :

فضاسازی و آذین‌بندی متروی تبریز به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر

فضاسازی و آذین‌بندی متروی تبریز به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر ب️ه گزارش امورارتباطات سازمان حمل و نقل ریلی، به مناسبت فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و آغاز ایام الله دهه فجر و در جهت حفظ ارزش‌ها و الگوهای انقلاب اسلامی، احیای خاطرات انقلاب و معرفی شایسته آنها به نسل جوان جامعه، متروی تبریز با نصب پرچم و ریسه های ویژه ایام الله دهه فجر اقدام به آذین بندی بخش های مختلف این مجموعه مخصوصا در داخل ایستگاه های پرتردد، نصب بنر مقابل تمامی قطارها، اکران کلیپ در مانیتورهای داخل قطارها و پخش فایل صوتی در ایستگاه ها کرده است.
پنجشنبه 12 بهمن 1402

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ریلی شهرداری تبریز خبر داد:

خدمات رسانی مترو امروز ۸ بهمن ماه با یک ساعت افزایش تا ساعت ۲۲ شب ادامه خواهد داشت

خدمات رسانی مترو امروز ۸ بهمن ماه با یک ساعت افزایش تا ساعت ۲۲ شب ادامه خواهد داشت با توجه به برودت هوا خدمات دهی مترو یک ساعت افزایش یافت
يکشنبه 8 بهمن 1402

برای مدیریت بهتر شهر در بارش برف:

شهردار تبریز مترو و بی‌آرتی را رایگان کرد

شهردار تبریز مترو و بی‌آرتی را رایگان کرد شهردار تبریز ضمن عذرخواهی مجدد از شهروندان بابت مشکلات ناشی از بارش برف سنگین روز چهارشنبه هفته گذشته خواستار مشارکت شهروندان در مدیریت بارش برف روز شنبه شد و گفت: شنبه 7 بهمن مترو و اتوبوس های بی‌آرتی به منظور تشویق شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی رایگان شده است.
شنبه 7 بهمن 1402

گزارش تصویری:

برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت میلاد امام علی(ع) و روز پدر در ایستگاه متروی میدان کهن تبریز

برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت میلاد امام علی(ع) و روز پدر در ایستگاه متروی میدان کهن تبریز به گزارش امور ارتباطات سازمان، ایستگاه صلواتی با عنوان مهربان تر از پدر به مناسبت میلاد امام علی(ع) و گرامیداشت روز پدر با همکاری روابط عمومی و پایگاه مقاومت بسیج شهید خلیل فاتح سازمان حمل و نقل ریلی در ایستگاه متروی میدان کهن برگزار شد. گفتنی است در این برنامه فرهنگی، بین مسافران مترو هدایای فرهنگی اهداء شده و با دمنوش گیاهی و شکلات پذیرایی گردید و همزمان نیز خدمات دهی مترو به صورت رایگان با دستور شهردار کلانشهر تبریز روز پنجشنبه 5 بهمن ماه انجام شد.
پنجشنبه 5 بهمن 1402

گزارش مدیر عامل سازمان حمل و نقل ریلی:

در پی بارش شدید برف خدمات رسانی مترو امروز چهارشنبه ۴ بهمن ماه تا ساعت ۲۲ شب ادامه خواهد داشت

در پی بارش شدید برف خدمات رسانی مترو امروز چهارشنبه ۴ بهمن ماه تا ساعت ۲۲ شب ادامه خواهد داشت اطلاعیه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز در خصوص خدمات دهی رایگان مترو در روز پنجشنبه، ۵ بهمن ماه مصادف با ولادت امام علی( ع ) و روز پدر
چهارشنبه 4 بهمن 1402

خدمات دهی رایگان متروی تبریز به مناسبت میلاد حضرت امام علی(ع)

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از خدمات دهی رایگان متروی تبریز به مناسبت میلاد حضرت امام علی(ع) و گرامیداشت روز پدر خبر داد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از خدمات دهی رایگان متروی تبریز به مناسبت میلاد حضرت امام علی(ع) و گرامیداشت روز پدر خبر داد. یعقوب وحیدکیا در گفتگو با شهریار اظهار کرد: با دستور شهردار تبریز و همزمان با میلاد باسعادت حضرت امام علی(ع) و به مناسبت گرامیداشت روز پدر، متروی تبریز روز پنج‌شنبه ۵ بهمن ماه به صورت رایگان خدمات‌دهی می‌کند.
چهارشنبه 4 بهمن 1402

طی احکامی از سوی مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی انجام شد:

تغییرات مدیریتی در واحدهای مختلف سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز

تغییرات مدیریتی در واحدهای مختلف سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز به گزارش امور ارتباطات سازمان، یعقوب وحید کیا، طی احکامی جداگانه مدیران جدید واحدهای مختلف سازمان را معرفی کرد.
سه شنبه 3 بهمن 1402

گزارش تصویری:

برگزاری جشن ولادت امام علی(ع) و گرامیداشت روز پدر در متروی تبریز

برگزاری جشن ولادت امام علی(ع) و گرامیداشت روز پدر در متروی تبریز به گزارش امورارتباطات سازمان، جشن ولادت امام علی(ع) و روز پدر همراه با تقدیر از فعالان ورزشی سازمان با حضور پرشور همکاران سازمان، رئیس سازمان بسیج شهرداری، شهردار منطقه 9 شهرداری و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید یدالله علمی، مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی و معاونین سازمان با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای حقی و مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت(ع) همکار محترم آقای صدق ساز در سالن همایش سازمان برگزار شد. در پایان مراسم از 13 نفر از فعالان ورزشی و جمعی از کادر فنی سازمان تجلیل به عمل آمد.
سه شنبه 3 بهمن 1402

گزارش تصویری:

آخرین وضعیت عملیات عمرانی خاکبرداری و بتن ریزی شبانه روزی در ایستگاه شماره ۸ (دانشسرا) خط 2 متروی تبریز

آخرین وضعیت عملیات عمرانی خاکبرداری و بتن ریزی شبانه روزی در ایستگاه شماره ۸ (دانشسرا) خط 2 متروی تبریز توضیحات مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی از آخرین وضعیت عملیات عمرانی خاکبرداری و بتن ریزی شبانه روزی در ایستگاه شماره ۸ ( دانشسرا ) خط ۲ متروی تبریز
شنبه 23 دي 1402