پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 377
ديروز : 1258
ماه : 34595
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در بازدید از خط ۲ مطرح کرد:

 اقدامات مثبتی در پیشبرد عملیات اجرایی خط دو مشهود است

 اقدامات مثبتی در پیشبرد عملیات اجرایی خط دو مشهود است جبارعلی ذاکری در بازدید از فاز اول خط دو از روند مطلوب عملیات اجرایی مخصوصاً در حفاری تونل عمیق خط دو خبر داد.
پنجشنبه 18 آبان 1402

شهردار تبریز در بازدید از خط 2 متروی تبریز مطرح کرد:

تسریع و بازنگری در کاهش زمان‌بندی اتمام پروژه / حرکت قطار در فاز اول خط 2 درسه ماهه اول سال ۱۴۰۴

تسریع و بازنگری در کاهش زمان‌بندی اتمام پروژه / حرکت قطار در فاز اول خط 2 درسه ماهه اول سال ۱۴۰۴ یعقوب هوشیار در بازدید از ایستگاههای فاز اول خط دو از نصب روز شمار اتمام پروژه بازدید و بر لزوم تسریع و بازنگری در کاهش زمان‌بندی اتمام این ایستگاه‌ها تاکید کرد
پنجشنبه 18 آبان 1402

در نشست مشترک مدیرعامل متروی تبریز با مدیریت شعب بانک تجارت استان مطرح شد:

 موافقت ضمنی پذیرش عاملیت فاینانس برای پیشبرد عملیات اجرایی خط دو متروی تبریز

 موافقت ضمنی پذیرش عاملیت فاینانس برای پیشبرد عملیات اجرایی خط دو متروی تبریز یعقوب وحیدکیا در نشست مشترک با مدیریت شعب بانک تجارت استان آذربایجان شرقی از موافقت این بانک برای پذیرش عاملیت فاینانس به صورت مشترک با بانک شهر خبرداد.
سه شنبه 16 آبان 1402

گزارش تصویری:

توصیه های مهم برای استفاده بهتر از مترو

توصیه های مهم برای استفاده بهتر از مترو برای ارائه خدمات رسانی مطلوب و استفاده بهتر از مترو خوب است که به این موارد توجه کنیم:
دوشنبه 15 آبان 1402

 درنشست مشترک معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری با مدیرعامل متروی تبریز مطرح شد:

 کمبود نیروی انسانی در متروی تبریز ازطریق فراخوان عمومی رفع می‌شود/ حل مشکلات نیروی انسان و برنامه‌ریزی آتی سازمان برای سه شیفت کردن خدمات رسانی

 کمبود نیروی انسانی در متروی تبریز ازطریق فراخوان عمومی رفع می‌شود/ حل مشکلات نیروی انسان و برنامه‌ریزی آتی سازمان برای سه شیفت کردن خدمات رسانی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کلانشهرتبریز درنشست مشترک با مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی از برنامه‌ریزی برای حل مشکلات نیروی انسانی متروی تبریز و سیاست گذاری برای سه شیفت کردن فعالیت مترو خبر دادند
يکشنبه 14 آبان 1402

آگهی تجدید مزایده عمومی فروش املاک

: فروش و واگذاری ششدانگ 6 قطعه زمین مسکونی واقع در کوی ولیعصر (عج) تبریز متعلق به سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز

: فروش و واگذاری ششدانگ 6 قطعه زمین مسکونی واقع در کوی ولیعصر (عج) تبریز متعلق به سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز در نظر دارد تعداد 6 مورد از قطعه زمین های تحت اختیار خود را از طریق مزایده عمومی و با جزئیات مندرج در اسناد تجدید مزایده، در بستر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت را بصورت الکترونیکی به فروش برساند.
يکشنبه 7 آبان 1402

گزارش تصویری:

وضعیت ایستگاه‌های قراملک و شهرک امام(ره) خط دوم متروی تبریز

وضعیت ایستگاه‌های قراملک و شهرک امام(ره) خط دوم متروی تبریز با نصب تابلو روز شمار ایستگاه‌های قراملک و شهرک امام(ره) از خط دوم مترو، عملیات تکمیلی این ایستگاه‌ها با سرعت در جریان است.
پنجشنبه 4 آبان 1402

دیدار مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با خانواده شهید (( سرهنگ خلبان صادق فلاحی ))

دیدار مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با خانواده شهید (( سرهنگ خلبان صادق فلاحی )) یعقوب وحیدکیا بهمراه جمعی از مدیران و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید خلیل فاتح سازمان، با حضور در منزل سرهنگ خلبان شهید صادق فلاحی با خانواده این شهید بزرگوار، دیدار و بر مقام شامخ وی ادای احترام کردند .
پنجشنبه 4 آبان 1402

در جلسه مشترک سازمان حمل و نقل ریلی با شرکت چینی:

 اعلام آمادگی شرکت CGGC کشور چین برای تأمین مالی و اجرای خطوط ۳ و ۴ متروی تبریز

 اعلام آمادگی شرکت CGGC کشور چین برای تأمین مالی و اجرای خطوط ۳ و ۴ متروی تبریز یعقوب وحیدکیا از آمادگی شرکت CGGC برای فاینانس و اجرای خطوط سه و چهار متروی تبریز خبرداد.
چهارشنبه 3 آبان 1402

گزارش تصویری:

در ایستگاه متروی دانشسرا چه خبر است ؟!

در ایستگاه متروی دانشسرا چه خبر است ؟!   با نصب تابلو روز شمار ایستگاه‌های ۱ و ۲ از خط دوم مترو تابلوی ایستگاه شماره ۸ ( دانشسرا ) نیز نصب شد و بر این اساس در پایان خرداد سال ۱۴۰۴ شاهد افتتاح این ایستگاه خواهیم بود. دراین کلیپ‌ می خواهیم ببینیم در ایستگاه دانشسرای تبریز چه خبر است؟
چهارشنبه 3 آبان 1402