پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 442
ديروز : 1132
ماه : 31022
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت برگزار شد:

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته وحدت و فرارسیدن سالروز ولادت پیامبراکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) در سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته وحدت و فرارسیدن سالروز ولادت پیامبراکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) در سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز به گزارش امور ارتباطات سازمان ، به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و فرارسیدن سالروز ولادت پیامبرخوبی ها حضرت محمد(ص)و امام جعفرصادق(ع)، مراسم ویژه ای با حضور جمعی از مدیران و کارکنان سازمان و سخنرانی استاد معزز حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای سیدشهاب الدین حسینی ریاست سازمان اوقاف و امورخیریه استان و مدیحه سرایی توسط مداح اهل بیت(ع) حاج صابر رهنماو اجرای مسابقه حضوری با موضوعیت وحدت برگزار گردید و در پایان از نفرات برگزیده مسابقه و برگزیدگان مسابقه طناب کشی هفته دفاع مقدس توسط میهمان ویژه مراسم و معاون اداری و مالی سازمان تجلیل به عمل آمد و هدایایی تقدیم شد.
دوشنبه 10 مهر 1402

سازمان حمل و نقل ریلی با مشارکت طلاب جهادی حوزه های علمیه خواهران برگزار کرد:

برگزاری مراسم سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جوار ایستگاه متروی میدان کهن تبریز

برگزاری مراسم سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جوار ایستگاه متروی میدان کهن تبریز مراسم سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با همکاری روابط عمومی و پایگاه مقاومت بسیج شهید فاتح سازمان و مشارکت گروه جهادی خواهران طلاب حوزه علمیه صادقیه تبریز در سنگ فرش سه راه امین برگزار شد
سه شنبه 4 مهر 1402

همزمان با آغاز سال تحصیلی:

ارائه خدمات رایگان مترو به شهروندان/ دانشجویان و دانش‌آموزان به مدت یک هفته به صورت رایگان از مترو استفاده می‌کنند.

ارائه خدمات رایگان مترو به شهروندان/ دانشجویان و دانش‌آموزان به مدت یک هفته به صورت رایگان از مترو استفاده می‌کنند. همزمان با آغاز سال تحصیلی: ارائه خدمات رایگان مترو به شهروندان/ دانشجویان و دانش‌آموزان به مدت یک هفته به صورت رایگان از مترو استفاده می‌کنند. ❇️گزارش مدیرعامل سازمان‌حمل‌ونقل ریلی از خدمات‌دهی مترو ✅امور ارتباطات سازمان حمل‌ونقل ریلی
شنبه 1 مهر 1402

با آغازسال تحصیلی:

خدمات رایگان متروی تبریز برای دانشجویان و دانش آموزان/ اول مهر ماه خدمات رسانی برای تمام شهروندان رایگان است.

خدمات رایگان متروی تبریز برای دانشجویان و دانش آموزان/ اول مهر ماه خدمات رسانی برای تمام شهروندان رایگان است. مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی از خدمات رایگان مترو در روز اول مهر برای تمامی شهروندان خبرداد.
چهارشنبه 29 شهريور 1402

آگهی مزایده

واگذاری و اجاره فضاهای تبلیغاتی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز

واگذاری و اجاره فضاهای تبلیغاتی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز در نظر دارد تعدادی از فضاهای تبلیغاتی در اختیار خود را از طریق مزایده عمومی و با جزئیات مندرج در اسناد مزایده،بصورت الکترونیکی به اجاره واگذار نماید.
سه شنبه 28 شهريور 1402

آگهی مزایده عمومی

اجاره مغازه ها و فضاهای تجاری واقع در ایستگاههای خط یک قطار شهری

اجاره مغازه ها و فضاهای تجاری واقع در ایستگاههای خط یک قطار شهری سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز در نظر دارد تعدادی از مغازه ها و فضاهای تجاری تحت اختیار خود در ایستگاههای خط یک قطار شهری تبریز را از طریق مزایده عمومی و با جزئیات مندرج در اسناد مزایده به اجاره واگذار نماید.
سه شنبه 28 شهريور 1402

گزارش تصویری:

قسمت دوم از گزارش مردمی و دیدگاه شهروندان نسبت به متروی تبریز

قسمت دوم از گزارش مردمی و دیدگاه شهروندان نسبت به متروی تبریز خط یک متروی تبریز به طول ۱۷.۲ کیلومتر با ۱۸ ایستگاه از میدان ائل گولی آغاز واز طریق بلوار ۲۹بهمن، خیابان امام خمینی، سه راه امین، باغ گلستان (قونقا) و خیابان خیام به کوی لاله ختم می شود. خط یک شامل سه فاز است که دوفاز اول و دوم حد فاصل ایستگاه ائل گولی تا سه راه امین به صورت تمام وقت از ۶ صبح تا ۲۱:۳۰ به شهروندان خدمات رسانی می شد. در فاز سوم نیز خدمات رسانی ابتدا به صورت دو ساعته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر بود که از ۱۴ مرداد با افزایش ۸ ساعته از ۰۶:۰۰ صبح تا ۱۴:۰۰ ظهر سرویس دهی انجام می‌شد، از ۱۸ شهریورماه سال جاری شاهد خدمات رسانی تمام وقت در این فاز از ساعت ۰۶:۰۰ صبح تا ۲۱:۳۰ شب هستیم. امورارتباطات سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز
يکشنبه 26 شهريور 1402

گزارش تصویری:

گزارش مردم از خدمات دهی متروی تبریز

گزارش مردم از خدمات دهی متروی تبریز خط یک متروی تبریز به طول 17.2 کیلومتر با 18 ایستگاه از از میدان ائل گولی آغاز واز طریق بلوار شهید باکری و29بهمن، خیابان امام خمینی، سه راه امین، باغ گلستان(قونقا) و خیابان خیام به کوی لاله ختم می شود. خط یک شامل سه فاز است که دوفاز اول و دوم حد فاصل ایستگاه ائل گولی تا سه راه امین به صورت تمام وقت از 6 صبح تا 21:30 به شهروندان خدمات رسانی می شد. در فاز سوم نیز خدمات رسانی ابتدا به صورت دو ساعته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر بود که از ۱۴ مرداد با افزایش ۸ ساعته از 06:00 صبح تا 14:00 ظهر سرویس دهی انجام می‌شد، از ۱۸ شهریورماه سال جاری شاهد خدمات رسانی تمام وقت در این فاز از ساعت 06:00 صبح تا ۲۱:۰۰ شب هستیم.
دوشنبه 20 شهريور 1402

بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد امور ارتباطات شهرداری

امور ارتباطات سازمان حمل و نقل ریلی جزو روابط عمومی‌های فعال و برتر شناخته شد.

 امور ارتباطات سازمان حمل و نقل ریلی جزو روابط عمومی‌های فعال و برتر شناخته شد. به نقل از مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز در ارزیابی عملکرد شش ماهه نخست سال جاری، امور ارتباطات سازمان حمل و نقل ریلی جزو واحدهای فعال و برتر شهرداری کلان شهر تبریز شناخته شد.
دوشنبه 20 شهريور 1402

جداول جدید زمانبندی قطارها :

فایل جداول جدید زمانبندی حرکت روزانه قطارهای متروی تبریز به شرح ذیل است :

فایل جداول جدید زمانبندی حرکت روزانه قطارهای متروی تبریز به شرح ذیل است : به گزارش امورارتباطات سازمان، فایل جداول جدید زمانبندی حرکت روزانه قطارهای مترو برای استفاده عموم شهروندان گرامی منتشر شد.
شنبه 18 شهريور 1402