پیشنهادات
 
  آمار سایت
مهمان : 3
امروز : 161
ديروز : 249
ماه : 9762
 
تاریخ : پنجشنبه 27 آذر 1399     |     کد : 814

استاندار آذربایجان شرقی:

وعده "هر سه ماه، یک ایستگاه" برای متروی تبریز محقق شد

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تکمیل 4 ایستگاه متروی تبریز در یک سال گذشته، ابراز امیدواری کرد با حمایت‌های دولت و اهتمام جدی مدیریت شهری تبریز، ایستگاه‌های باقی‌مانده خط یک مترو تا پایان دولت دوازدهم تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

دکتر محمدرضا پورمحمدی در حاشیه آئین افتتاح 4 ایستگاه خط یک قطار شهری تبریز با دستور رئیس جمهور، گفت: سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای ساخت این ایستگاه‌ها انجام شده و لازم از است از مجموعه دست‌اندرکاران این حوزه قدردانی کنیم.
وی افزود: سال گذشته در مراسم افتتاح تعدادی از ایستگاه‌های مترو، وعده دادیم که هر سه ماه یک بار یک ایستگاه به بهره‌برداری برسد که بعد از گذشت یک سال این وعده محقق شد.
پورمحمدی با اشاره به اینکه تکمیل مترو از مطالبات جدی مردم تبریز است، افزود: این پروژه در سه سال گذشته با کمک‌های دولت و شهرداری تبریز سرعت گرفته و کم‌کاری‌های گذشته جبران شده است.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین بر پیگیری موضوع فاینانس خط دو قطار شهری تبریز از سوی بانک مرکزی، با توجه به نظر مساعد رئیس جمهور نسبت به این موضوع تأکید کرد.
بهره‌برداری از 4 ایستگاه خط یک قطار شهری تبریز صبح امروز (پنج‌شنبه) همزمان با افتتاح 99 پروژه ملی وزارت کشور در حوزه عمران و مدیریت شهری، با دستور رئیس جمهور آغاز شد.
 


نوشته شده در   پنجشنبه 27 آذر 1399  توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز    تعداد بازدید  165
PDF چاپ