پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
امروز : 517
دیروز : 897
ماه جاری : 3478
کل : 1152152
 
آرشیو اخبار

کلمه کلیدی
:
 از
 تا


قدر دانی استاندار آذربایجانشرقی از مدیر عامل سازمان به پاس پیشرفت های اخیر (سه ساله) مترو تبریز(75)
به گزارش واحد فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی سازمان، استاندار آذربایجانشرقی، با راه اندازی فاز دوم خط یک قطار شهری تبریز در مدت یک ونیم سال بعد از افتتاح فاز اول خط یک، از درایت و زحمات مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز، جناب آقای مهندس پشمینه آذر در مدیریت این پروژه عظیم ملی، تشکر وقدر دانی کرد.
شنبه بیست و هشتم اسفند 1395
گزارشی از روند اجرای خط 2 قطار شهری تبریز(156)
با عنایت به اولویت اول سازمان قطار شهری تبریز در پیشبرد عملیات اجرایی خط یک، که با بهره برداری فاز به فاز آن در ماههای اخیر، زحمات چندین ساله فرزندان تلاشگر عرصه سازندگی به صورت گام به گام به ثمر می نشیند و همراهیها و مساعدتهای شهروندان فهیم، نتایج خود را آشکار می سازد. همزمان وبه موازات پروژه ی طرح وساخت خط 2 نیز به عنوان طولانی ترین خط قطار شهری تبریز، از شبکه خطوط ریلی درونشهری تبریز با 22/4 کیلومتر طول وبا 20 ایستگاه در حال اجرا می باشد. بدین منظور با مدیر پروژه خط دو، جناب آقای مهندس بخشی، در خصوص فرآیند پروژه به گفتگو می نشینیم؛
پنجشنبه بیست و ششم اسفند 1395
گزارشی بر پروژه ایستگاه 12(واقع در سه راه امین- محققی) خط یک قطار شهری تبریز(227)
به گزارش واحد فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی سازمان، پروژه ایستگاه 12 خط یک قطار شهری تبریز، شفت پشتیبانی تونل های عمیق خط یک بوده که پشتیبانی حفاری دو رشته تونل عمیق را از سه راه امین تا میدان امام حسین(ع) لاله بر عهده داشت. عملیات ایستگاه سازی این ایستگاه حدود هشت ماه است شروع شده است. و تأخیری در اجرای عملیات پروژه با توجه به اینکه این ایستگاه یکی از دو شفت واقع در خط یک است وجود ندارد.
پنجشنبه نوزدهم اسفند 1395
فراخوان مناقصه عمومی انجام خدمات عمومی (تنظیفات ، تشریفات و پذیرایی، طبخ و توزیع غذا و مراقبت و نگهد(96)
فراخوان مناقصه عمومی انجام خدمات عمومی (تنظیفات ، تشریفات و پذیرایی، طبخ و توزیع غذا و مراقبت و نگهداری فضای سبز) ساختمان مرکزی و محوطه سازمان قطار شهري تبريز و حومه
چهارشنبه هیجدهم اسفند 1395
فراخوان مناقصه انجام خدمات مهندسی مرحله سوم ( نظارت کارگاهی و عالیه) برای پروژه «خريد، حمل،نصب ،تست (230)
فراخوان مناقصه انجام خدمات مهندسی مرحله سوم ( نظارت کارگاهی و عالیه) برای پروژه «خريد، حمل،نصب ،تست و راه اندازي پله های برقی و آسانسورهای فازهای 2و 3 خط يك قطارشهري تبريز»
شنبه چهاردهم اسفند 1395
کسب مقام برتر حراست شهرداری کلانشهر تبریز در همایش سراسری مدیران کل استانداریها و شهرداری های کشور(171)
به گزارش واحد فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی سازمان قطار شهری تبریز، حراست شهرداری کلانشهر تبریز در همایش سراسری مدیران کل استانداری ها و شهرداری های مراکز استانهای کشور در وزارت کشور، موفق به کسب مقام برتر شد.
پنجشنبه پنجم اسفند 1395
بازدید شهردار محترم کلانشهر تبریز و معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری از فاز دوم پروژه خط یک(600)
به گزارش واحد فرهنگی و روابط عمومی سازمان،معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار و شهردار تبریز از پروژه فاز دوم خط یک قطار شهری تبریز بازدید کردند.
شنبه سی ام بهمن 1395
آغاز فعالیت ایستگاههای فاز دوم ( آبرسان، شهید بهشتی، میدان ساعت) و پذیرش مسافر در این ایستگاهها(851)
به گزارش واحد فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی سازمان قطار شهری تبریز، به اطلاع کلیه شهروندان گرامی می رساند از پنجشنبه مورخ 28 بهمن ماه 1395، ایستگاههای فاز دوم خط یک ( آبرسان، شهید بهشتی و میدان ساعت) آماده پذیرش مسافر از ساعت 8 الی 10 صبح می باشد.
پنجشنبه بیست و هشتم بهمن 1395
انتخاب مدیرکل حراست شهرداری تبریز به عنوان مدیر برتر حراست استان(207)
به گزارش روابط عمومی سازمان به نقل از شهریار، در همایش مدیران حراست دستگاه‌های مختلف اجرایی استان که در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد، دکتر یوسف سلامی مدیرکل حراست شهرداری تبریز، با در نظر داشتن معیارهای کلی حراستی و نظارتی، به عنوان مدیر برتر حراست استان انتخاب و معرفی شد.
دوشنبه بیست و پنجم بهمن 1395
آگهی ارزيابي كيفي - مناقصه شماره (404 – 95)
(286)
سازمان قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد اجراي عمليات با اطلاعات عمومی به شرح ذیل را از طریق مناقصه و پس از ارزیابی کیفی به شرکت واجد شرایط و صلاحیت دار¬ واگذار نماید
پنجشنبه بیست و یکم بهمن 1395
1234567891011121314151617181920...