پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
امروز : 521
دیروز : 627
ماه جاری : 4392
کل : 1202306
 
آرشیو اخبار

کلمه کلیدی
:
 از
 تا


توضیحات فنی جابجایی و انتقال درختان مسیر خط دو قطار شهری توسط مدیر پروژه خط دو مترو تبریز(269)
پس از خاتمه عملیات اجرایی ایستگاهها که بخش عمده آنها به صورت زیرزمینی و دفنی است، فضای بالای ایستگاهها به جز ورودیهای دسترسی مجدداً تبدیل به فضای سبز و کاشت نهالهای ریشه کوتاه می گردد. لذا با اجرای پروژه مترو نه تنها آسیبی به فضای سبز شهری وارد نمی شود. بلکه عملاً علاوه بر دهها مزیت پروژه های مترویی نسبت به سایر ناوگانهای حمل ونقل درونشهری، میزان فضای سبز نیز افزایش می یابد که امید است رسانه های محترم اطلاع رسانی با ارایه این واقعیتها به روشنگری بیشتر افکار عمومی ودلگرمی افزونتر تلاشگران بی ادعای سازمان قطار شهری تبریز مساعدت فرمایند.
پنجشنبه سی و یکم فروردين 1396
توضیحات سازمان در خصوص جابجایی برخی درختان موجود در مسیر خط دو قطار شهری تبریز(266)
روابط عمومی سازمان قطار شهری تبریز، برای آغاز عملیات ایستگاه سازی خط دو مترو تبریزو ملزومات آن و فرافکنی برخی از رسانه ها در خصوص قطع درختان موجود در مسیر خط دو قطار شهری تبریز،توضیحات کارشناسی سازمان را برای تنویر افکار عمومی ضروری می داند.
پنجشنبه سی و یکم فروردين 1396
مصاحبه با مدیر پروژه مسیر وپایانه ها در خصوص آخرین وضعیت قطار شهری تبریز(667)
حرکت قابل قبول متروی تبریز مدیر پروژه مسیر و پایانه های سازمان قطار شهری تبریز با اشاره به پیشرفت عملیات اجرایی قطار شهری تبریز نسبت به سایر شهرها می گوید: در مقایسه با تهران شتاب کنونی متروی تبریز قابل قبول است و در مقایسه با سایر شهرها وضعیت بهتری دارد.
چهارشنبه شانزدهم فروردين 1396
قدر دانی استاندار آذربایجانشرقی از مدیر عامل سازمان به پاس پیشرفت های اخیر (سه ساله) مترو تبریز(348)
به گزارش واحد فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی سازمان، استاندار آذربایجانشرقی، با راه اندازی فاز دوم خط یک قطار شهری تبریز در مدت یک ونیم سال بعد از افتتاح فاز اول خط یک، از درایت و زحمات مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز، جناب آقای مهندس پشمینه آذر در مدیریت این پروژه عظیم ملی، تشکر وقدر دانی کرد.
شنبه بیست و هشتم اسفند 1395
گزارشی از روند اجرای خط 2 قطار شهری تبریز(631)
با عنایت به اولویت اول سازمان قطار شهری تبریز در پیشبرد عملیات اجرایی خط یک، که با بهره برداری فاز به فاز آن در ماههای اخیر، زحمات چندین ساله فرزندان تلاشگر عرصه سازندگی به صورت گام به گام به ثمر می نشیند و همراهیها و مساعدتهای شهروندان فهیم، نتایج خود را آشکار می سازد. همزمان وبه موازات پروژه ی طرح وساخت خط 2 نیز به عنوان طولانی ترین خط قطار شهری تبریز، از شبکه خطوط ریلی درونشهری تبریز با 22/4 کیلومتر طول وبا 20 ایستگاه در حال اجرا می باشد. بدین منظور با مدیر پروژه خط دو، جناب آقای مهندس بخشی، در خصوص فرآیند پروژه به گفتگو می نشینیم؛
پنجشنبه بیست و ششم اسفند 1395
گزارشی بر پروژه ایستگاه 12(واقع در سه راه امین- محققی) خط یک قطار شهری تبریز(589)
به گزارش واحد فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی سازمان، پروژه ایستگاه 12 خط یک قطار شهری تبریز، شفت پشتیبانی تونل های عمیق خط یک بوده که پشتیبانی حفاری دو رشته تونل عمیق را از سه راه امین تا میدان امام حسین(ع) لاله بر عهده داشت. عملیات ایستگاه سازی این ایستگاه حدود هشت ماه است شروع شده است. و تأخیری در اجرای عملیات پروژه با توجه به اینکه این ایستگاه یکی از دو شفت واقع در خط یک است وجود ندارد.
پنجشنبه نوزدهم اسفند 1395
فراخوان مناقصه عمومی انجام خدمات عمومی (تنظیفات ، تشریفات و پذیرایی، طبخ و توزیع غذا و مراقبت و نگهد(302)
فراخوان مناقصه عمومی انجام خدمات عمومی (تنظیفات ، تشریفات و پذیرایی، طبخ و توزیع غذا و مراقبت و نگهداری فضای سبز) ساختمان مرکزی و محوطه سازمان قطار شهري تبريز و حومه
چهارشنبه هیجدهم اسفند 1395
فراخوان مناقصه انجام خدمات مهندسی مرحله سوم ( نظارت کارگاهی و عالیه) برای پروژه «خريد، حمل،نصب ،تست (395)
فراخوان مناقصه انجام خدمات مهندسی مرحله سوم ( نظارت کارگاهی و عالیه) برای پروژه «خريد، حمل،نصب ،تست و راه اندازي پله های برقی و آسانسورهای فازهای 2و 3 خط يك قطارشهري تبريز»
شنبه چهاردهم اسفند 1395
کسب مقام برتر حراست شهرداری کلانشهر تبریز در همایش سراسری مدیران کل استانداریها و شهرداری های کشور(319)
به گزارش واحد فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی سازمان قطار شهری تبریز، حراست شهرداری کلانشهر تبریز در همایش سراسری مدیران کل استانداری ها و شهرداری های مراکز استانهای کشور در وزارت کشور، موفق به کسب مقام برتر شد.
پنجشنبه پنجم اسفند 1395
بازدید شهردار محترم کلانشهر تبریز و معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری از فاز دوم پروژه خط یک(864)
به گزارش واحد فرهنگی و روابط عمومی سازمان،معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار و شهردار تبریز از پروژه فاز دوم خط یک قطار شهری تبریز بازدید کردند.
شنبه سی ام بهمن 1395
1234567891011121314151617181920...