پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 309
ديروز : 270
ماه : 8508
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری نمایشگاه نیازهای فناورانه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز

نمایشگاه نیازهای فناورانه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با حضور سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز، رئيس سازمان صمت، معاون پارک علم و فناوری و مدیران مربوطه در محل پایانه ائل گؤلی افتتاح شد.

نمایشگاه نیازهای فناورانه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با حضور سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز، رئيس سازمان صمت، معاون پارک علم و فناوری و مدیران مربوطه در محل پایانه ائل گؤلی افتتاح شد. به گزارش امور ارتباطات سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز، دکتر یعقوب وحید کیا - سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز-، با تأکید بر ضرورت توجه به تولید بومی و تأمین نیازهای صنعتی از داخل کشور گفت: امروز برای گذر از محدودیت‌ها و حرکت در مسیر توسعه باید در جهت تأمین نیازها به صورت بومی و خودکفا قدم برداریم و این نمایشگاه آغازی برای رسیدن به این هدف مهم است.
چهارشنبه 26 مرداد 1401

رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی:

نمایشگاه دائمی نیازهای فناورانه مترو تبریز نقطه اتصال واقعی علم و صنعت است

نمایشگاه دائمی نیازهای فناورانه مترو تبریز نقطه اتصال واقعی علم و صنعت است رئیس سازمان صنعت آذربایجان شرقی ایجاد نمایشگاه و میز دائمی نیازهای فناورانه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز را نقطه اتصال واقعی علم و صنعت عنوان کرد.
چهارشنبه 26 مرداد 1401

گزارش تصویری :

برگزاری نمایشگاه نیازهای فناورانه در مترو تبریز

برگزاری نمایشگاه نیازهای فناورانه در مترو تبریز به گزارش امور ارتباطات سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز، نمایشگاه نیازهای فناورانه با همکاری سازمان صمت استان و پارک علم و فناوری استان در محل پایانه ائل گؤلی با حضور مسئولین استانی و شرکت های دانش بنیان برگزار گردید.
چهارشنبه 26 مرداد 1401

گزارش تصویری :

گزارش تصویری : گزارش تصویری از فعالیت شبانه در ایستگاه شماره ۸ خط دو متروی تبریز( ایستگاه دانشسرا ) مرحله کیج گذاری (قفسه بندی) و بتن ریزی شبانه دیواره های ایستگاه از ساعت ۲۳ شب لغایت ۵ صبح
چهارشنبه 26 مرداد 1401

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز خبر داد: 

فعالیت عمرانی شبانه در ایستگاه ۸ خط ۲ مترو تبریز همچنان ادامه دارد

فعالیت عمرانی شبانه در ایستگاه ۸ خط ۲ مترو تبریز همچنان ادامه دارد سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از ادامه فعالیت‌های عمرانی شبانه در ایستگاه خط ۲ مترو تبریز خبر داد.
سه شنبه 25 مرداد 1401

گزارش تصویری

گزارش تصویری گزارش معاونت فنی و اجرایی سازمان‌حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از آخرین وضعیت ایستگاه‌های ۱۴ و ۱۵ (گازران و لاله) و پیشرفت پروژه متناسب با نصب روز شمارها در سر در ایستگاه‌ها
يکشنبه 23 مرداد 1401

گزارش تصویری

برگزاری مراسم به مناسبت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در متروی تبریز

برگزاری مراسم به مناسبت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در متروی تبریز به گزارش امور ارتباطات سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز مراسم قرائت زیارت عاشورا و سخنرانی توسط حجت السلام حاج آقای سید هاشمی و مداحی و سینه زنی توسط مداح اهل بیت حاج حسین طیار با حضور کارکنان سازمان در محوطه ایستگاه شماره 6 مترو (استاد شهریار) برگزار گردید
چهارشنبه 19 مرداد 1401

گزارش تصویری :

گزارش تصویری : گزارش تصویری از عملکرد و فعالیت های جدید واحد آموزش سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز
چهارشنبه 19 مرداد 1401

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریزتاکید کرد:

لزوم سرعت بخشی تولید سگمنت مورد نیاز مترو تبریز

 لزوم سرعت بخشی تولید سگمنت مورد نیاز مترو تبریز سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز در بازدید از کارخانه سگمنت سازی( قطعات پیش‌ساخته بتنی) بر لزوم سرعت بخشی به تولید سگمنت مورد نیاز مترو تبریز تاکید کرد.
شنبه 15 مرداد 1401

آگهی حراج عمومی آنلاین

احداث و اجاره دو ساله مغازه تجاری واقع در ایستگاه شماره 4 خط یک قطار شهری تبریز

احداث و اجاره دو ساله مغازه تجاری واقع در ایستگاه شماره 4 خط یک قطار شهری تبریز سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز در نظر دارد احداث و اجاره مغازه تجاری واقع در ایستگاه شماره 4 خط یک قطار شهری تبریز را از طریق حراج عمومی آنلاین و با جزئیات مندرج در اسناد حرا را بصورت الکترونیکی واگذار نماید.
شنبه 15 مرداد 1401