پیشنهادات
 
  آمار سایت
مهمان : 3
امروز : 40
ديروز : 173
ماه : 8639
 
تاریخ : پنجشنبه 4 مهر 1398     |     کد : 697

عضو شورای اسلامی شهر تبریز:

سازمان قطار شهری در یک سال گذشته موفق عمل کرده است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اقدامات شاخص صورت گرفته در فاز سه خط یک قطار شهری تبریز گفت: بازدید های ما نشان می دهد که در طول یک سال گذشته پیشرفت کار در این پروژه محسوس است‌.

فریدون بابایی اقدم در حاشیه بازدید اعضای شورا و شهرداری کلانشهر تبریز از پروژه قطار شهری تبریز گفت:پیرو هماهنگی کمیسیون عمران و حمل و نقل به همراه اعضای شورا و شهردار از خط یک قطار شهری بازدید داشتیم که شواهد نشان ار پیشرفت کار ها دارد.
وی ادامه داد: وجه تمایز پروژه قطار شهری با دیگر پروژه های عمرانی این است که این پروژه در زیر زمین انجام می‌شود و همچون دیگر پروژه ها به چشم نمی آید اما باید دقت کنیم که قطار شهری تبریز پروژه بزرگی است که در طول یکسال گذشته روند رو به رشدی را طی کرده است.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به تخصیص ۶۵۰ میلیارد تومان اوراق به این پروژه گفت: باتخصیص این میزان از اعتبار انتظار داشتیم که روند فعالیت عمرانی جهش قابل توجه ای داشته باشد و در بازدید ها این موضوع به صورت شفاف مشخص بود.
وی ادامه داد:در یک سال گذشته شاهد اتمام شبکه بالاسری، ریل گذاری و دیگر فعالیت ها بودیم این مسائل دست به دست هم خواهد داد تا رسیدن قطار به ایستگاه ۱۸ تا پایان سال محقق شود.
وی خاطر نشان کرد: به عنوان نماینده مردم از زحمات سردار مصطفی مولوی مدیرعامل محترم قطار شهری تبریز و دیگر عوامل این مجموعه به علت اقدامات قابل توجه این سازمان در طول یک سال گذشته تقدیر و تشکر می کنم.


نوشته شده در   پنجشنبه 4 مهر 1398  توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز    تعداد بازدید  199
PDF چاپ