پیشنهادات
 
  آمار سایت
مهمان : 3
امروز : 139
ديروز : 205
ماه : 6494
 
تاریخ : پنجشنبه 27 تير 1398     |     کد : 678

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه:

افزایش چشمگیر هزینه های احداث خطوط مترو

مصطفی مولوی در نشست مشترک با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تخصیص اعتبارات مربوط به اوراق مشارکت گفت: خوشبختانه با پیگیری ها و تعاملات صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد تزریق فروش اوراق به بدنه قطار شهری تبریز خواهیم بود.

وی ادامه داد: با وجود تخصیص بخشی از هزینه ها با توجه به افزایش قیمت ها بدون شک این مبالغ کفاف اتمام پروژه را نخواهد داد از این رو انتظار داریم شهرداری و شورای  محترم کلانشهر تبریزو مدیران ارشد دولتی تدابیر لازم را برای تامین بخش قابل توجه باقی مانده هزینه های خط یک قطار شهری تبریز را بیاندیشند.
مولوی با بیان اینکه امسال سال بهره برداری از خط یک قطار شهری تبریز خواهد بود گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز خط یک  با سه ایستگاه عبوری، آماده مسافر گیری در ایستگاههای پایانی خواهد بود.
مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه با تاکید بر اینکه در هیچ یک از خطوط فعال قطار شهری تبریز توقف عملیات صورت نگرفته است گفت: عملیات عمرانی در خط دو قطار شهری تبریز با جدیت در حال انجام است و طبق پیش بینی های صورت گرفته تا پایان سال ۹۹ اتمام حفاری در تونل فاز اول خط ۲ را شاهد خواهیم بود.


نوشته شده در   پنجشنبه 27 تير 1398  توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز    تعداد بازدید  185
PDF چاپ