پیشنهادات
 
  آمار سایت
مهمان : 4
امروز : 110
ديروز : 172
ماه : 7298
 
تاریخ : پنجشنبه 25 بهمن 1397     |     کد : 645

استاندار آذربایجان شرقی:

متروی تبریز جان دوباره گرفته است/ برای تکمیل پروژه مترو تلاش می‌کنیم

استاندار آذربایجان شرقی با ابراز رضایت از فعالیت های صورت گرفته در سازمان قطار شهری تبریز گفت: طی یکسال گذشته مترو تبریز جان دوباره گرفته است.

محمدرضا پورمحمدی در آیین افتتاح مرکز آموزش و سیمولاتور سازمان قطارشهری تبریز، افزود: با همکاری نمایندگان مجلس و مسئولان استانی باید تلاش کنیم تا اعتبارات لازم برای تکمیل مترو تخصیص یابد.
 
وی افزود: با انسجام بیشتر میان مدیران استانی و شهری می توانیم شاهد تکمیل پروژه های نیمه تمام باشیم و از فرصت های موجود بهترین استفاده را بکنیم.
 
پورمحمدی افزود: در این دوره شورا و مدیریت سازمان اقدامات خوبی انجام شده و شاهد فعالیت بیشتر در راستای تکمیل پروژه قطار شهری هستیم.
 
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت آموزش شهروندی اظهار داشت: آموزش از هر بعد آن چه در حوزه فنی و چه در حوزه شهروندی باید در اولویت کارها باشد، در ارتباط با جامعه و بهره گیری از توان جامعه می توانیم بیشترین توانمندی ها را کسب کنیم.
 
وی ادامه داد: سیمولاتور سازمان قطارشهری تبریز دومین مرکز در کل کشور است و این امکان تبدیل شهر تبریز به قطب آموزشی را فراهم می سازد.
 
پورمحمدی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه متروی تبریز روزانه 9 هزار نفر را جابه‌جا می کند گفت: مترو تنها از بابت جابه‌جایی مسافر اهمیت ندارد بلکه در موضوعاتی همچون آلودگی هوا نیز بسیار مهم است.
 
او تاکید کرد: مترو به اندازه راه های دسترسی باید مورد اهمیت باشد و به همان میزان برای اجرای آن باید جدیت در بین مسئولین و مدیران وجود داشته باشد.
 
پورمحمدی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تاریخ پرافتخار انقلاب گفت: باید یادمان باشد که انقلاب باعث شد تا ما به این توانمندی ها دست پیدا کنیم.
 
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه جنگ و تحریم اصلا خوب نیست ادامه داد: با وجود اینکه جنگ و تحریم خوب نیست اما همین محدودیت‌ها باعث شد که ما در بسیاری از حوزه ها بتوانیم به موفقیت و خودکفایی برسیم.
 
 


نوشته شده در   پنجشنبه 25 بهمن 1397  توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز    تعداد بازدید  173
PDF چاپ