پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 530
ماه : 39554
 
تاریخ : دوشنبه 20 مرداد 1393     |     کد : 299

بازدید معاونت عمرانی استانداری آذربایجانشرقی و شهردار تبریز از مراحل تست و راه اندازی قطار شهری

شهردار تبریز به همراه معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و مدیرکل راه و شهرسازی استان، از قطارشهری تبریز بازدید کردند.

شهردار تبریز به همراه معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و مدیرکل راه و شهرسازی استان، از قطارشهری تبریز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر صادق نجفی در حاشیه بازدید از پایانه قطار شهری تبریز، با اشاره به احداث دو پایانه ائل گلی و لاله در ابتدا و انتهای خط یک قطار شهری تبریز، گفت: تسریع در راه اندازی قطار شهری، توام با تمهیدات و پشتبانی های فنی، خدماتی و ایمنی خواهد بود.

وی با تاکید بر این که حرکت قطار شهری همگام با مولفه‌های ایمنی و زیبایی خواهد بود، افزود: طبق استاندارهای بین المللی، تجهیز دو پایانه ابتدایی و انتهایی، به منظور بازدید، سرویس، شستشو و تعمیرات سبک و سنگین پیش بینی شده و نقش تعیین کننده در کیفیت اهداف مترو خواهد شد.

محمد صادق پورمهدی، معاون عمرانی استانداری آذرباجان شرقی نیز در این بازدید، گفت: قطار شهری تبریز به عنوان یکی از مهمترین شاخص های پیشرفت استان مطرح بوده و پیشرفت اهداف آن در ماه های اخیر بارز بوده است.نوشته شده در   دوشنبه 20 مرداد 1393  توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز    تعداد بازدید  1504
PDF چاپ چاپ