پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 377
ماه : 33356
 
تاریخ : چهارشنبه 26 مرداد 1401     |     کد : 1005

رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی:

نمایشگاه دائمی نیازهای فناورانه مترو تبریز نقطه اتصال واقعی علم و صنعت است

رئیس سازمان صنعت آذربایجان شرقی ایجاد نمایشگاه و میز دائمی نیازهای فناورانه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز را نقطه اتصال واقعی علم و صنعت عنوان کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز، دکتر صابر پرنیان در آیین آغاز به کار نمایشگاه دائمی نیازهای فناورانه سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز اظهار کرد: امروز شاهد اتفاق بسیار مبارکی هستیم که نقطه اتصال علم و صنعت بوده و شروع یک حرکت جدید در عرصه فناوری و ارتباط با صنعت است.
وی از شهر تبریز به عنوان شهر صنعتی نام برده و گفت: توانمندی‌های قطعه سازی، ماشین سازی و برق و الکترونیک در استان آذربایجان شرقی بر هیچ کس پوشیده نیست اما سالهاست که اتصال علم و صنعت به عنوان حلقه گمشده ای در این استان مطرح است از این‌رو برگزاری این نمایشگاه می‌تواند این خلع را رفع کند.
دکتر پرنیان خاطر نشان کرد: امروز ما باید بتوانیم شرکت های فناور دانش بنیان و استارتاپ‌ها را به بدنه تولید وصل کنیم و این میز شروعی است برای این نهضت بزرگ و عملی‌سازی ارتباط شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوران و استارت‌آپ‌ها با مجموعه بزرگ سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز است.
رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی ادامه داد: امروز در استان نیازمند تولید با ارزش افزوده بالا هستیم و باید نگاه شرکت‌های دانش‌بنیان مبتنی بر صادرات باشد، حجم تولیدات ما به مراتب بیشتر از نیاز داخل است و برای تولید ثروت نیازمند ورود به بازارهای جهانی هستیم و باید در این مسیر حرکت کنیم.


نوشته شده در   چهارشنبه 26 مرداد 1401  توسط   کارشناس روابط عمومی    تعداد بازدید  134
PDF چاپ چاپ