پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
امروز : 487
دیروز : 628
ماه جاری : 18030
کل : 1577137
 
تاریخ : يکشنبه شانزدهم مهر 1396     |     کد : 516
بازدید استاندار آذربایجان شرقی(دکتر خدابخش) از پروژه خط یک قطار شهری تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر مجید خدابخش، استاندار آذربایجانشرقی، از پروژه خط یک قطار شهری تبریز بازید کرد.

خدابخش در این بازدید اظهار نمود: تمام تلاش‌مان را برای تامین مالی پروژه مترو از منابع داخلی و خارجی به کار خواهیم گرفت. تاکنون حدود ۲ هزار میلیارد تومان توسط شهرداری و دولت صرف این پروژه شده‌ و تکمیل خط یک نیازمند تامین ۶۰۰ میلیارد تومان است. شهرداری تبریز در سال‌های اخیر با همت ستودنی، پشتیبان مترو بوده و هزینه‌گذاری‌های‌ مهمی را بر عهده داشته است. با همکاری و همدلی دولت و شهرداری تبریز و همچنین با حمایت نمایندگان محترم مجلس، مصمم هستیم تا پایان سال ۹۷ شاهد بهره‌برداری از  خط یک مترو باشیم.

دکتر خدابخش، در ادامه به پروژه خط دو اشاره کرد که برای تکمیل و بهره برداری از  آن تا سال 1400شمسی نزدیک به سه هزار و چهارصد میلیارد تومان منابع لازم است تا در این مدت چهارسال بتوان، خط دو را نیز افتتاح کرد.

وی در پایان عنوان کرد که با جدیت تمام در جذب منابع مالی و راهکارهای تامین آن تلاش خواهیم کرد تا این ابرپروژه در زمان معین به بهره برداری رسیده و تقدیم مردم فهیم آذربایجان بشود.

در این بازید استاندار آذربایجانشرقی خاطر نشان کرد با توجه به گزارشات عوامل اجرایی پروژه قطار شهری تبریز تاکنون دو هزار میلیارد تومان برای خط یک قطار شهری تبریز هزینه شده و برای رفع نواقص و تکمیل ایستگاهها ششصد میلیون تومان نیاز هست... 
خدابخش از بهره برداری کامل خط یک به شرط تامین منابع مالی تا پایان سال ۱۳۹۷ خبر داد 
دکتر خدابخش، در ادامه به پروژه خط دو اشاره کرد که برای تکمیل و بهره برداری از  آن تا سال 1400شمسی نزدیک به سه هزار و چهارصد میلیارد تومان منابع لازم است تا در این مدت چهارسال بتوان، خط دو را نیز افتتاح کرد. 
وی در پایان عنوان کرد که با جدیت تمام در جذب منابع مالی و راهکارهای تامین آن تلاش خواهیم کرد تا این ابرپروژه در زمان معین به بهره برداری رسیده و تقدیم مردم فهیم آذربایجان بشود.نوشته شده در   يکشنبه شانزدهم مهر 1396  ساعت  09   توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز
چاپ         ارسال برای دوستان        بازگشت             
نظرات شما :
:نام
:نام خانوادگی
  :آدرس الکترونیکی

نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید.