پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 516
ديروز : 875
ماه : 37584
 
تاریخ : پنجشنبه 2 آذر 1402     |     کد : 1327

معاونت امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی در بازدید از خط ۲ متروی تبریزمطرح کرد:

 مجاهدت‌های خاموش در عمق تبریز/ غرورآفرینی توان فنی و مهندسی بومی در خط دو مترو

معاونت امنیتی و انتظامی استانداری در جریان بازدید از روند اجرایی خط دو و دستگاه حفار(TBM) با همراهی مدیرعامل سازمان، تلاش‌های متخصصان و مهندسان بومی را در عمق تبریز غرورآفرین توصیف کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان،معاونت امنیتی و انتظامی استانداری در جریان بازدید از روند اجرایی خط دو و دستگاه حفار(TBM) با همراهی مدیرعامل سازمان، تلاش‌های متخصصان و مهندسان بومی را در عمق تبریز غرورآفرین توصیف کرد.
 جعفر رزمی با اشاره به توان مهندسی و فنی بومی در خط دو تصریح کرد: نکته واضح در این بازدید بومی‌سازی و استفاده از جوانان متخصص و فنی بومی در روند اجرایی خط دو است که همیشه می‌توانیم به مثابه یک ثروت ملی به آن نگاه کنیم و در گوشه به گوشه این پروژه این موضوع کاملاً مبرهن است.
 معاون امنیتی و انتظامی استان به پنهان بودن برخی پروژه‌های شهری از انظار عمومی اشاره کرد و گفت: پروژه مترو نیاز نیز به ماهیت آن در زیر زمین انجام می‌شود و شاید بنابه عدم مشاهده مردم، حق مطلب ادا نشده و تلاش های دست اندرکاران دیده نشود ولی آن چیز که برای ما روشن است یک اتفاق بزرگ در اعماق زمین رخ می دهد و با تمام سختی های روند اجرا و گذر دستگاه حفار از بافت متراکم و تاریخی شهر از جمله بازار، عزیزان در پروژه مترو میلی متر به میلی متر جلو می‌روند و حقیقتاً این اقدامات، قابل تقدیر و تحسین برانگیز است؛ کاری که امروز ما به آن افتخار می‌کنیم.
 وی افزود: پیشنهاد ما این است که جامعه دانشگاهی و بخشی از دانش آموزان که آینده سازان کشور هستند از نزدیک پروژه‌هایی همچون پروژه مترو را بازدید نمایند چرا که تلاش دشمن معطوف به ناتوان جلوه دادن و ایجاد فضای ناامیدی در کشور است اما با مشاهده تلاش‌های جوانان ایرانی درپروژه‌هایی همچون مترو خواهند دید که همه این مجاهدت ها در راستای آینده ای روشن و رفاه شهروندان است. در پایان لازم است از همه دست‌اندرکاران متروی تبریز مخصوصاً برادر گرانقدرم آقای وحیدکیا و تلاشگران قرارگاه خاتم تشکر و قدردانی کنم.


 


نوشته شده در   پنجشنبه 2 آذر 1402  توسط   کارشناس روابط عمومی    تعداد بازدید  1485
PDF چاپ چاپ