پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 710
ماه : 82179
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید وزیر محترم کشور، جناب آقای نجار از پروژه قطار شهری تبریز

بازدید وزیر محترم کشور، جناب آقای نجار از پروژه قطار شهری تبریز به گزارش روابط عمومی سازمان، با سفر ریاست جمهوری و هیئت همراه به شهر تبریز، وزیر محترم کشور در سازمان قطار شهری حاضر شده و از نزدیک به بررسی پیشرفت کار و مشکلات و چالش های مترو تبریز رسیدگی کردند.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1392

بازدید مهندس محرابیان دستیار ویژه ریاست جمهوری از پروژه مهرماندگار در قطار شهری تبریز

بازدید مهندس محرابیان دستیار ویژه ریاست جمهوری از پروژه مهرماندگار در قطار شهری تبریز به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری تبریز، مهندس محرابیان دستیار ویژه ریاست جمهوری از فاز اول خط یک که جزو پروژه مهر ماندگار می باشد. بازدید به عمل آوردند.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1392

مقاله تاثیر قرآن و حدیث در شعر فارسی. حسین شهبازی

مقاله تاثیر قرآن و حدیث در شعر فارسی. حسین شهبازی
سه شنبه 22 اسفند 1391

بازدید جناب آقای دکتر درسخوان ،عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز به همراه جمعی از کارکنان دانشگاه علوم

بازدید جناب آقای دکتر درسخوان ،عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز به همراه جمعی از کارکنان دانشگاه علوم به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری تبریز، جناب آقای دکتر درسخوان ،عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز به همراه جمعی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پروژه قطار شهری بازدید به عمل آوردند.
پنجشنبه 5 بهمن 1391

بازدید مدیر کل صداوسیمای استان آذربایجان شرقی جناب آقای مهندس نواداد به همراه معاونان صداو سیما و اخ

بازدید مدیر کل صداوسیمای استان آذربایجان شرقی جناب آقای مهندس نواداد به همراه معاونان صداو سیما و اخ به گزارش روابط عمومی سازمان، مدیر کل صداوسیمای استان آذربایجان شرقی جناب آقای مهندس نواداد به همراه معاونان صداو سیما و اخبار و هم چنین مدیران حوزه خبری و سردبیران و خبرنگاران از پروژه قطار شهری تبریز بازدید به عمل آوردند.
سه شنبه 12 دي 1391

بازدید دانشجویان کارشناسی مهندسی عمران دانشگاه تبریز از شفت 12(تونل عمیق و دستگاه TBM) و تونل قطعه 6

بازدید دانشجویان کارشناسی مهندسی عمران دانشگاه تبریز از شفت 12(تونل عمیق و دستگاه TBM) و تونل قطعه 6 به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری تبریز، در مورخ 2/10/91 جمعی از دانشجویان مهندسی عمران با سرپرستی آقای دکتر حاج علیلو(از مهندسان و استادان خبره شهرمان) از پروژه مترو بازدید به عمل آوردند.
يکشنبه 3 دي 1391

غرفه قطار شهری در نمایشگاه دستاوردهای شهرداری تبریز در حمل ونقل وترافیک

غرفه قطار شهری در نمایشگاه دستاوردهای شهرداری تبریز در حمل ونقل وترافیک به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری، این نمایشگاه که با هدف ارائه توانمندیها و دستاوردهای شهرداری تبریز در حمل ونقل وترافیک برپا شده بود
يکشنبه 3 دي 1391

بازدید مدیر کل اداره حمل و نقل و پایانه های استان آ.شرقی و هیئت همراه

بازدید مدیر کل اداره حمل و نقل و پایانه های استان آ.شرقی و هیئت همراه به گزارش روابط عمومی سازمان در روز چهارشنبه 15 آذر ماه، مدیر کل اداره حمل ونقل وپایانه های آذربایجانشرقی جناب آقای مهندس هدایتی و هیئت همراه مخصوصا جناب آقای مهندس منظوری از پروژه قطار شهری تبریز بازدید به عمل آوردند.
پنجشنبه 23 آذر 1391

بررسی اثر ارت کردن کابلهای کنترلی ازدوطرفدرکاهش اضافه ولتاژهای گذرای موجود در پست های فوق توزیع و ان

بررسی اثر ارت کردن کابلهای کنترلی ازدوطرفدرکاهش اضافه ولتاژهای گذرای موجود در پست های فوق توزیع و ان مقاله علمی دکتر کشتیبان
سه شنبه 30 آبان 1391

اطلاعیه استخدام

اطلاعیه استخدام
سه شنبه 9 آبان 1391