پیشنهادات
 
  آمار سایت
مهمان : 2
امروز : 38
ديروز : 164
ماه : 6003
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

مصاحبه مدیر عامل محترم سازمان با روزنامه جام جم. خبری

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز گفت: تا پایان سال92 اول خط (1) قطار شهری تبریز که شامل 5 ایستگاه است به مرحله بهره برداری می رسد.
دوشنبه 25 آذر 1392

مصاحبه مدیر عامل سازمان با خبرگزاری تبریز بیدار

سخت ترین مرحله کار حفاری تونل زیر پل بازار است که به خاطر شرایط خاص به صورت 3 شیفته و دستی صورت می گیرد. ایستگاه مقابل دانشگاه نیز با مشکل حفاری روبرو بود که مدت یک سال است حفاری این مسیر آغار گردیده است.
دوشنبه 25 آذر 1392

بازدید ریاست دانشگاه صنعتی سهند(دکتر چناقلو) و دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی عمران

به گزارش روابط عمومی سازمان، رئیس دانشگاه صنعتی سهند به همراه دانشجویان و استادان عمران از پروژه متروی تبریز بازدید بعمل آوردند
سه شنبه 21 آبان 1392

بازدید مهندس آهور عضو محترم شورای شهر کلانشهر تبریز به همراه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس آهور عضو محترم شورای شهر تبریز به همراه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری تبریز از پروژه فاز یک خط یک قطار شهری تبریز بازدید کردند
يکشنبه 12 آبان 1392

شروع عملیات حفاری تمام مکانیزه تونل های خط دو قطار شهری تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان، روز شنبه مورخ 92/7/6 همزمان با هفته دفاع مقدس، مراسم شروع عملیات حفاری تمام مکانیزه تونل های خط دو قطار شهری تبریز با حضور مسئولان کشوری، لشکری و استانی آغاز گردید.
شنبه 6 مهر 1392

موفقیت سازمان در اخذ گواهی استاندارد ایزو 9001

به گزارش روابط عمومی سازمان در جلسه ای که در روز یکشنبه مورخ 92/06/03 با نمایندگی مرتبط با اخذ گواهی استاندارد ایزو 9001. با بررسی های به عمل آمده از واحدهای مختلف سازمان،
سه شنبه 5 شهريور 1392

جلسه اعضای جدید شورای شهر تبریز با عوامل سازمان قطار شهری تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان، 11تن از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با مدیر عامل محترم و عوامل دیگر سازمان جلسه معارفه داشتند.
پنجشنبه 24 مرداد 1392

مصاحبه با قائم مقام سازمان قطار شهری تبریز جناب آقای مهندس بیت ا... فیضی در خصوص اطلاعات واگن های خ

به لطف الهی از زمان مدیریت جناب آقای مهندس انصاری و همکاران سازمان، فعالیت های چشمگیری در ساخت متروی تبریز اتفاق افتاد که اثرات بسیار ارزشمند و تأثیرگذاری در آینده نزدیک در شهرعزیزمان تبریز خواهد گذاشت که بنده فقط به چند مورد عمده در بخش ناوگان و تأمین واگن اشاره می کنم.
پنجشنبه 3 مرداد 1392

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج آزاده شهید خلیل فاتح سازمان قطار شهری تبریز

پنجشنبه 13 تير 1392

بازدید وزیر محترم کشور، جناب آقای نجار از پروژه قطار شهری تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان، با سفر ریاست جمهوری و هیئت همراه به شهر تبریز، وزیر محترم کشور در سازمان قطار شهری حاضر شده و از نزدیک به بررسی پیشرفت کار و مشکلات و چالش های مترو تبریز رسیدگی کردند.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1392