پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
مهمان : 0
امروز : 545
ديروز : 1042
ماه : 39318
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید عموم شهروندان از فاز اول خط یک مترو تبریز در هفته نکوداشت تبریز

بازدید عموم شهروندان از فاز اول خط یک مترو تبریز در هفته نکوداشت تبریز به گزارش واحد فرهنگی و اجتماعی سازمان همزمان با هفته نکوداشت تبریز، شهروندان گرامی از فاز اول خط یک مترو تبریزاز مسیر ائل گولی تا ایستگاه استاد شهریار بازدید بعمل آوردند
پنجشنبه 27 شهريور 1393

دعوت به بازدید از مترو از عموم شهروندان در هفته نکوداشت تبریز

دعوت به بازدید از مترو از عموم شهروندان در هفته نکوداشت تبریز دعوت به بازدید از مترو از عموم شهروندان در هفته نکوداشت تبریز
دوشنبه 24 شهريور 1393

سازمان قطار شهری تبریز در نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های شهرداری تبریز

سازمان قطار شهری تبریز در نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های شهرداری تبریز به گزارش واحد فرهنگی،اجتماعی و روابط عمومی سازمان در هفته نکوداشت تبریز و نمایشگاه دستاوردهای شهرداری تبریز،سازمان قطار شهری تبریز، به معرفی پروژه، پیشرفت های فیزیکی و سایر موارد را به شهروندان گرامی به معرض نمایش گذاشتند
شنبه 22 شهريور 1393

حضور معاون امور عمرانی استاندار و قائم مقام شهردار در غرفه سازمان قطار شهری تبریز

حضور معاون امور عمرانی استاندار و قائم مقام شهردار در غرفه سازمان قطار شهری تبریز به گزارش واحد فرهنگی،اجتماعی و روابط عمومی سازمان در هفته نکوداشت تبریز و نمایشگاه دستاوردهای شهرداری تبریز، مهندس پورمهدی و مهندس آبدار از غرفه سازمان قطار شهری بازدید نمودند.
شنبه 22 شهريور 1393

اتمام حفاری تونل جنبوب قطعه L6 ( اتصال ایستگاه 6 به 7)

اتمام حفاری تونل جنبوب قطعه L6 ( اتصال ایستگاه 6 به 7) به گزارش واحد فرهنگی و روابط عمومی اتصال تونل برگشت ما بین ایستگاه استاد شهریار(6) و ایستگاه فلکه دانشگاه(7) و اتمام حفاری آن با حضور مدیر عامل و مسئولان سازمان انجام گرفت.
چهارشنبه 19 شهريور 1393

بازدید دکتر محسن رضایی و هیئت همراه از مترو تبریز

بازدید دکتر محسن رضایی و هیئت همراه از مترو تبریز به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر رضایی به همراه هیئت همراه از مترو تبریز و روند راه اندازی اولین سری واگنهای مترو تبریز بازدید بعمل آوردند.
شنبه 15 شهريور 1393

مصاحبه مدیر عامل سازمان با خبرگزاری نصر نیوز

مصاحبه مدیر عامل سازمان با خبرگزاری نصر نیوز "محمد صادق پشمینه آذر" مدیر عامل جدید سازمان قطار شهری تبریز که سابقه مدیریتی دیرینه در آذربایجان شرقی دارد در حالی سکانداری تکمیل پروژه متروی تبریز را بر عهده گرفته است که زیاد اهل رسانه و مصاحبه نیست. به قول خودش دوست دارد کار کند و شیرینی نتیجه آن را مردم بچشند.
پنجشنبه 13 شهريور 1393

فراخوان ارزيابي انجام خدمات تهیه نرم افزار مدیریت و پیاده سازی نقشه¬های ازبیلت پروژه خط یک قطار شهری

فراخوان ارزيابي انجام خدمات تهیه نرم افزار مدیریت و پیاده سازی نقشه¬های ازبیلت پروژه خط یک قطار شهری
شنبه 8 شهريور 1393

مراسم بزرگداشت هفته دولت با سخنرانی فرماندار کلانشهر تبریز و بازدید از فاز اول

مراسم بزرگداشت هفته دولت با سخنرانی فرماندار کلانشهر تبریز و بازدید از فاز اول به گزارش واحدفرهنگی،اجتماعی و روابط عمومی، امروز مراسم بزرگداشت هفته دولت با سخنرانی فرماندار کلانشهر تبریز دکتر شهرتی فر و انتخاب کارمند نمونه در سازمان برگزار شد.
پنجشنبه 6 شهريور 1393

بازدید پرسنل سازمانهای تابع شهرداری تبریز از مترو

بازدید پرسنل سازمانهای تابع شهرداری تبریز از مترو به گزارش واحد فرهنگی،اجتماعی و روابط عمومی سازمان، امروز مدیران عامل سازمانها و ارگانهای تابع شهرداری کلانشهر تبریز از مترو بازدید کردند.
چهارشنبه 5 شهريور 1393