پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
امروز : 545
دیروز : 528
ماه جاری : 18726
کل : 1617387
 
تاریخ : چهارشنبه بیست و هشتم شهريور 1397     |     کد : 591
در نشست مشترک نماینده مردم تبریز در مجلس و مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز مطرح شد؛

در نشست مشترک نماینده مردم تبریز در مجلس و مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز مطرح شد؛

فرهنگی: همراهی نمایندگان مجلس برای ادامه قدرتمند پروژه مترو تبریز/ در کنار این پروژه خواهیم بود

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بر همراهی نمایندگان مجلس به منظور پیشبرد قدرتمند برنامه های قطار شهری تبریز تاکید کرد.

محمد حسین فرهنگی در نشست مشترک با مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز ضمن تبریک انتصاب مهندس مولوی اظهار کرد: شناخت ما از یکدیگر به اوایل تشکیل سپاه و سال ۵۸ برمی گردد و امروز این همراهی ها در سنگر دیگری ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: یکی از اصلی ترین نیازهای شهر تبریز بحث تکمیل پروژه بزرگ مترو است که باید همه دست به دست هم دهیم تا با حل مشکلات در آینده نزدیک شاهد افتتاح  کامل حداقل یک خط از این پروژه بزرگ باشیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این پروژه بزرگ نیازمند همت و توجه ویژه دولت و شهرداری  است و  ما نمایندگان مجلس نیز تا حد توان به منظور پیگیری امور در کنار این مجموعه هستیم.

وی خواستار تسریع در رفع موانع مالی پیش روی این پروژه شد و گفت: مسئولان ذی ربط باید برای تسریع در اجرای این پروژه بزرگ حداکثر تلاش ممکن را به عمل آورند.

فرهنگی کاهش بار ترافیکی شهر تبریز را یکی از مهمترین مزیت های فعالیت کامل قطار شهری تبریز دانست و افزود: متاسفانه روز به روز شاهد افزایش بار ترافیکی در شهر تبریز هستیم و این موضوع  بر ضرورت سرعت بخشی به فعالیت مترو افزوده است.نوشته شده در   چهارشنبه بیست و هشتم شهريور 1397  ساعت  07   توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز
چاپ         ارسال برای دوستان        بازگشت             
نظرات شما :
:نام
:نام خانوادگی
  :آدرس الکترونیکی

نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید.