پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
امروز : 474
دیروز : 790
ماه جاری : 18151
کل : 1595648
 
تاریخ : سه شنبه بیست و دوم خرداد 1397     |     کد : 564
شورا دریافت 420 میلیون دلار فاینانس پروژه خط دو قطار شهری تبریز را تصویب کرد

به گزارش شهریار: سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز از موافقت اعضا، برای اخذ وام420 میلیون دلاری خط دو قطار شهری با عاملی بانک رفاه کارگران خبر داد و گفت: مقرر شده تسهیلات فاینانس توسعه خطوط ریلی شهر تبریز به پروژه خط دو جذب و تخصیص شود.

به گزارش شهریار، کریم صادق زاده در جریان شصتمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر تبریز( برگزار شده در مورخ 97/3/20)؛ افزود: با تصویب شورای اقتصاد دولت قرار است در بازپرداخت 50 درصد این وام مشارکت داشته باشد.

وی اظهار داشت: 357 میلیون دلار این فاینانس بابت اصل تسهیلات و مابقی از بابت سود و بیمه در نظر گرفته شده است که با موافقت دولت و اخذ این مبلغ برای ادامه اجرای پروژه خط دو قطار شهری هزینه می شود.

صادق زاده تاکید کرد: تامین صد در صد اعتبار اجرای خط دو قطار شهری یکی از مهمترین موضوعات مورد بحث اعضای شورا بود و مبلغ فاینانس خارجی تنها بخشی از کل هزینه ها را پوشش خواهد داد.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز همچنین از تصویب دو فوریت فروش اوراق مشارکت برای اصلاح رقم پیش بینی شده در تبصره بودجه خبر داد و گفت: قرار است کمیسیون برنامه و بودجه لایحه افزایش اعتبار تکمیل خط یک قطار شهری تبریز به 650 میلیارد تومان برای احداث و تکمیل عملیات باقیمانده را بررسی کند.نوشته شده در   سه شنبه بیست و دوم خرداد 1397  ساعت  07   توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز
چاپ         ارسال برای دوستان        بازگشت             
نظرات شما :
:نام
:نام خانوادگی
  :آدرس الکترونیکی

نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید.