پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
امروز : 51
دیروز : 1621
ماه جاری : 20622
کل : 1351427
 
تاریخ : سه شنبه چهاردهم آذر 1396     |     کد : 522
خداحافظی مهندس پشمینه آذر از مترو و انتصاب آقای باقری فر به عنوان سرپرست سازمان

به گزارش واحد فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی سازمان، مهندس محمد صادق پشمینه آذر، مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز که از دی ماه 1392 تصدی مدیریت سازمان را بر عهده داشت، تودیع و معاون مالی، پشتیبانی و منابع انسانی، آقای اصغر باقری فر، به عنوان سرپرست سازمان معرفی شدند.

محمد صادق پشمینه آذر، از مدیران موفق و با تجربه استان،  دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی راه وساختمان از دانشگاه تبریز بودند که پست های مهمی چون شهرداری تبریز 1359-1361، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان و شرکت عمران شهر جدید سهند و مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز 1392-1396 از سوابق مدیریتی ایشان می باشد.

ایشان، با تجربه و علم وافی در عرصه عمران وسازندگی با روی کار آمدنش، فاز نخست خط یک قطار شهری تبریزو به مدت نزدیک 18 ماه بعد از آن فاز دوم خط یک را تا میدان ساعت به بهره برداری رساند. از دیگر ویژگی های برجسته زمان مدیریت ایشان، پیگیری و به مرحلة نهایی رساندن فاینانس خط دو قطار شهری تبریز بود.

اصغر باقری فر، سرپرست سازمان قطار شهری تبریز نیز مدیری باتجربه و کاردان، با اشرافیت کامل به مسائل حقوقی و مالی و پروژه، تصدی معاونت مالی، پشتیبانی و منابع انسانی سازمان را به عهده دارد.

واحد فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی سازمان قطار شهری تبریز


نوشته شده در   سه شنبه چهاردهم آذر 1396  ساعت  09   توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز
چاپ         ارسال برای دوستان        بازگشت             
نظرات شما :
:نام
:نام خانوادگی
  :آدرس الکترونیکی

نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید.