پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
امروز : 454
دیروز : 628
ماه جاری : 17997
کل : 1577104
 
تاریخ : سه شنبه بیست و یکم شهريور 1396     |     کد : 514
ایستگاه دانشگاه ( شماره 7) خط یک قطار شهری تبریز، آمادة مسافرگیری است.

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز عنوان کرد: روز چهارشنبه ، 22 شهریور ماه 96، مقارن با بازگشایی دانشگاه و مدارس و با رفع نواقصات قسمتی از خط یک، ایستگاه دیگری از این خط برای استفاده و بهره برداری در اختیار مردم فهمیم کلانشهر تبریز قرار می گیرد.

مهندس پشمینه آذر گفت: با افتتاح این ایستگاه، تعداد ایستگاه های فعال و قابل مسافرگیری به 10 ایستگاه افزایش خواهد یافت. با تکمیل و راه اندازی کامل تجهیزات خط یک، به خصوص سیستم سیگینالینگ، کنترل کامل قطارها از مرکز فرمان امکان پذیر خواهد بود که این امر باعث کاهش زمان سیر و انتظار مسافران خواهد گردید و خدمات رسانی به همشهریان عزیز با تعداد قطار بیشتری صورت می گیرد.

مهندس پشمینه آذر در پایان، کل هزینة صرف شده برای خط یک مترو را 15185 میلیارد ریال عنوان کرد و هزینة تکمیل ایستگاههای باقیماندة خط یک و رفع نواقص آن را، حدود 6000 میلیارد ریال قلمداد کرد . که امید است با حمایت های دولت تدبیر و امید و مسئولان شهری به خصوص اعضای محترم شورای شهر و شهرداری کلانشهر تبریز، با تأمین به موقع اعتبار، خط یک هر چه زودتر به اتمام رسیده و در اختیار مردم قدرشناس تبریز قرار بگیرد.


نوشته شده در   سه شنبه بیست و یکم شهريور 1396  ساعت  13   توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز
چاپ         ارسال برای دوستان        بازگشت             
نظرات شما :
:نام
:نام خانوادگی
  :آدرس الکترونیکی

نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید.