پیشنهادات و انتقادات
 
  آمار سایت
امروز : 227
دیروز : 902
ماه جاری : 2714
کل : 1452857
 
تاریخ : پنجشنبه چهارم آذر 1395     |     کد : 479
مراسم بزرگداشت هفته بسیج با سخنرانی دکتر فرشبافیان نیازمند

به گزارش واحد فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی سازمان قطار شهری تبریز امروز 4 آذر ماه مراسم بزرگداشت هفته بسیج با سخنرانی دکتر فرشبافیان( از استادان دانشگاه تبریز) در سالن آمفی تئاتر سازمان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مدیر عامل سازمان و سایر همکاران برگزار شد. دکتر فرشبافیان، به بررسی و تحلیل تشکیل بسیج پرداخت و خاطر نشان کرد که به بسیج باید به عنوان گفتمان نظر کرد. وی در ادامه به نمونه های بارز این گفتمان اشاره کرد که یکی از آنها، تسخیر لانه ی جاسوسی بود که حاصل گفتمان بسیجی است. وی در تشریح ابعاد مختلف گفتمان بسیج عنوان کرد که نباید ما بسیج را به عنوان یک سازمان نگاه کنیم. بلکه بسیج یک گفتمان است که از صدر اسلام تا به حال ادامه دارد. چرا که سازمان محور بودن، موقتی است و بعد از مدتی ماهیت خود را از دست می دهد. ولی گفتمان در دل تاریخ جاری است. ایشان در ادامه گفتند که نمونه کامل گفتمان را می توان در فرهنگ عاشورا مشاهده کرد که بعد از گذشت قرون متمادی در دل تاریخ زنده است.

بعد از مراسم، به قهرمانان مسابقات تیر اندازی با کمان که به مناسبت هفته بسیج برگزار شده بود جوایزی اهداء شد. برندگان مسابقه تیر اندازی با کمان به ترتیب 1) میلاد فرشباف (نفر اول با 50 امتیاز) 2) چنگیز زینالی (نفر اول با 48 امتیاز) 3) بابک خاماچی، اسماعیل روح القدس، سید هادی دلجو ( نفرات دوم با امتیاز 46) 4) سید مهدی جوادی حسینی، وحید کمالیان ( نفر سوم با 45 امتیاز) 5) و از بانوان نیز خانم فریده صادقیان با امتیاز (40)  برندگان مسابقه تیر اندازی با کمان اعلام شدند.
نوشته شده در   پنجشنبه چهارم آذر 1395  ساعت  11   توسط   مدیر سایت سازمان قطار شهری تبریز
چاپ         ارسال برای دوستان        بازگشت             
نظرات شما :
:نام
:نام خانوادگی
  :آدرس الکترونیکی

نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید.